Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok! Lehet az hogy egy 27 évesbe vagyok szerelmes?:)

Lány vagyok.

Elmesélem: Szomszédok vagyunk és ha mindig jön akkor oda megyek hogy lásson .És amikor barátnőmmel voltunk akkor engem szólíotott meg nem őt!(pedig akkor látott először)

Elképzeltem hogy együtt vagyunk ,együtt fogunk élni .

Meg amikor még nem itt lakott akkor meg kérdezte anyukámat hogy ő a lányod.

Meg ha kint volt akkor mindig figyelt(ez akkor volt amikor ide költözött rá 2 napra.

Szerintetek?


2014. aug. 11. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Te lehetsz szerelmes bár ez nekem nem annak tűnik. A srác meg csak érdeklődött a jócsaj szomszéd lánya felől :D
2014. aug. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi


Arra lennék kíváncsi hogy úgy müködne ha 12 év van közöttünk?

2014. aug. 11. 17:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja ..meg féltékeny vagyok minden nőre akivel beszél stb.
2014. aug. 11. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:
kicsi vagy még, max megdugna párszor de nőként nem tudna rád tekinteni :D szóval ha neked ez kell akkor hajszold csak bele magad nyugodtan :D
2014. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de te még nagyon gyerekes vagy, látszik a felfogásodon meg ahogy írsz. Jót nevettem, hogy milyen "jelekből" hiszed azt, hogy akarna is tőled valamit:DD Szerintem te még inkább babázz, kizárt, hogy egy felnőtt 27 éves férfi bármi komolyat is akarna egy ilyen kislánytól.
2014. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25/f vagyok és simán lehetséges ha érettnek tűnsz kinézetileg,hogy úgy gondoljon rád,mint akivel együtt akar lenni.Főleg,akkor ha ő kihagyta ezt az évjáratot,amikor ennyi idős volt.De ne alapozz rá jövőt,gondolj magadra.Talán pár dolgot mutat neked,de van még mit tanulnod rajta kivül is.
2014. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt a "babázz" megszólalás ez baromság, (főleg 15 éves esetében teljes hülyeség, nagy baj is lenne ha babázna), de ettől függetlenül sok dologban igaza van az 5-ösnek.

Se neked nem való ő (akármennyire is úgy hiszed), se neki nem vagy való Te. Ha erre azt mondod hogy mi van ha mégis: Nem. Gondolj bele: kell neked egy 27 éves aki érzelmileg 15-17-éves szinten áll?

Nagyon különböző az életmódotok, egész más elvárásaitok vannak, stb, stb.

Bocsi hogy ki kell ábrándítsalak de nem, nem fog működni. Még akkor sem ha esetleg tényleg bejönnél neki. (Ami azért nem valószínű)

2014. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!