Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért törölhetett az ismerősei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölhetett az ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Az exbarátnőm (3,5 hónapig jártunk, de jó barátok is voltunk már előtte is) megbántott eléggé, többször is, ő még keresett egy ideig párszor, én viszont már soha nem kerestem, majd az utolsó beszélgetésünktől kb. fél évre föltettem egy képet fb-re magamról este, (ritkán szoktam nagyon, évente kb 1-2-szer), és másnap délelőtt törölt ki. (gondolom akkor vette észre az új képem.) Miért tehette?
2014. aug. 13. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
failbuk pszihologia lassan nekiallok megirni a konyvet szanalmas
2014. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Támogatom 1-es
2014. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem a hülyeségeitek érdekelnek, hanem a hasznos válaszok...
2014. aug. 13. 13:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet kellemetlenül érintette hogy képen lát, lehet valamilyen érzelmek még vannak benne feléd, lehet ez negatív, lehet ez pozitív, vagy pedig egyszerűen még nem zárta le magában a néhai kapcsolatotokat.
2014. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem.
2014. aug. 13. 13:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg lehet nehéz neki látni hogy nélküle is elvagy
2014. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet. Vajon kereshet még valamikor a jövőben, esetleg? Én nem valószínű, hogy fogom, elég büszke és makacs ember vagyok. Ő is egy elég kemény csaj, úgy vélem. De birt engem nagyon, tényleg.
2014. aug. 13. 13:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor jutott eszébe, hogy már nem kéne az ismerősei között lenned, hisz nem vagytok együtt. Nem kíváncsi a megosztásaidra, nem akar látni. Ezért törölt ki.
2014. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elég gyerekes dolognak tartom ezt a kitörlősdit, engem kitörölhet, de az emlékeket nem :) Mellesleg ha nem kíváncsi rám, az nem jelenti azt hogy nem ismer. Le is lehet iratkozni az emberkékről. :)
2014. aug. 13. 20:50
 10/10 anonim válasza:
Én is töröltem az ex barátomat igaz véletlen volt de jobb igy, mert amikor az Ismerösöm volt és beirtam egy Á betűt egyből őt dobta ki .. Mostmár nem őt dobja ;)
2014. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!