Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok/adnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok/adnátok a párotoknak ilyen alkalomra?

Figyelt kérdés
Nem sokára itt a páromnak a születésnapja és nem tudom mivel lepjem meg. Mivel még tanulok nincs sok pénzem, ezért valami olcsó, de kreatív ötletre lenne szükségem. Sajnos ajándékozásba nem vagyok túl kreatív, ezért kérem a segítségeteket. Minél több ötlet érdekelne!
2014. aug. 15. 01:19
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Papírcsónak.
2014. aug. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nekem így hajnali 1-kor ebből az írásból nem jött le, hogy te a párkapcsolat melyik tagja vagy. Férfi vagy nő?


Na mindegy.:

Sztriptízelni lehet pénz nélkül is. 1000Ft-od meg csak akad egy üveg borra, meg egy flakon tejszínhabra.

Rakd össze ezeket. Nincs olyan ember aki ne örülne ilyesminek.

2014. aug. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Lepd meg egy szép gyertyafényes vacsorával ;)
2014. aug. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
két nagy büdös pofont mert azt megérdemelné úgy utálom az ilyen hímsoviniszta férfiakat...felháborító és akkor meg még ők mondják szerintem hagyd ott..
2014. aug. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 neked mibajod van?
2014. aug. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4 es ebböl hogy vetted le hogy a párja ilyen lenne ?
2014. aug. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én mindennél jobban örülnék annak, ha vennél nekem kezdetnek egy láda sört, De ne valami szart hanem igazi Borsodit hogy az én életem is habos legyen ne csak a mosdó szivacsé, ezután vegyél mellé pálinkát, ebből sem gagyit vegyél mert a csutora a Közmunkás alkoholistáknak való, akik olcsón akarnak be rúgni, Magyar igazi házi pálinka, Segítség (50 Foknál indul) Ha ezek megvannak, tedd bele egy dobozba, persze a doboz egy Nőt ábrázoljon valamilyen formában. Valamint még valami szexi fehérneműt kapj fel az estére, és vesd rá magad.


20/F

2014. aug. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok elnézést rossz helyre írtam
2014. aug. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyertyákkal kivilágított hálószoba, halk zene, és Te szexi ruhában. (Ha lány vagy)
2014. aug. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Süss neki tortát.
2014. aug. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!