Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki miért fél a párjával való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki miért fél a párjával való összeköltözéstől?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy retteg, csak mi az ami kicsit visszatartja?

Ha akartok lehet kort is írni..

Köszönöm...

Olyan is írhat aki összeköltözött, és elmesélné, hogy telnek a szürke hétköznapok.. :))



2014. aug. 15. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem féltem, ő sem félt, 24 évesek voltunk. A szüleitől "hoztam el", én már addigra 6 éve önálló felnőtt voltam. Semmiben nem segített, mindent nekem kellett csinálni, hiába könyörögtem (de olyan szinten, hogy az utolsó csekket is elutalni).


De eleinte nem volt baj a szürke hétköznapokkal, csak 2 év után adtam ki az útját, mert kiszerettem belőle amiatt, ahogy a nőkre tekintett, ezek szerint. Nem untuk meg egymást, jól elvoltunk, de nekem nem rá volt szükségem, neki meg egy szolgára:)


27N

2014. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én attól féltem először, hogy megfogja-e szokni a szokásaim, de természetesen még ma is eggyütt élünk:-) .


Üdv, fejhallgatós nő

2014. aug. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én összeköltöztem az első szerelmemmel, 3 évig éltünk együtt, neki volt külön lakása és én mentem hozzá. Egy rendkivül nyugodt srác, aki mindent megcsinál, főz, takarit, mindent, még a reggelimet is elkészitette. Azért hagytam ott, mert ő otthon ülös tipus, nem szeret semerre kimozdulni. Azóta is jóban vagyunk és ha bármi problémám van segit. Most keresem a megfelelőt, de nálánál sokkal rosszabbakkal akadok össze, lehet azért is hagytam ott, mert ő volt az első és hiányzott hogy kicsit másokkal is tudjak járni.
2014. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

tipikus 3-as! :(

én is hány igazi jelöltet hagytam ott, mert élni akartam...

Az a helyzet, hogy kicsit félek, 18-éves korom óta egyedül élek, nem laktam senkivel, 2,5-éve van valakim, és tervezzük az összeköltözést, semmi akadálya nincsen, csak mivel ő is magának való és én is, kicsit tartok, és érzéseim szerint ő is ettől..

De valahol el kell kezdeni, fura lesz, hogy a hosszú hétvégék helyett, mindig itt lesz.. :)

De ne értsetek félre vágyom rá, csak nagyon remete vagyok, mindig is az voltam...

2014. aug. 15. 09:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi most tervezzük!! Félek én mindentől, pedig most is szinte együtt lakunk, a koli helyett mindig náluk csövezek! :-D

Legfőképp az anyagiaktól tartok. Bírjuk-e, hogy osszuk fel: ő sokkal többet eszik, én szeretek kádban feküdni, de neki hatalmas akváriuma van, ő árampazarlóbb, elfelejti a csekkjei időpontját, én inkább az átutalást kedvelem, én garasosabb vagyok, neki folyamatosan áruhitele van, emellett ott a pici tisztaság-, és komolyabb rendmániám, irigység a holmimra... :) ezernyi vitaforrás, de eddig sose volt gond! Még a ruhaszárítót is együtt vettük!

Érdekes módon a házimunka nem érdekel! Eddig is együtt csináltunk mindent! Bár a portörlés tuti rám marad, nem bírom, megfulladok a látványtól!

Konkrét elhatározásaim vannak: a horgászcuccokat akkor is ki fogom mosni és nem fog az új szekrénybe halkaját tenni se retkes dobozokat!!!! :-D

Persze én se pakolok tele mindent fényképekkel, gipsz állatkákkal és a pipere holmival! De cipőm sincs 20 darab.. :-D :-D

Jaj, hát jó lesz!!! Ha nem kell filléreken garasoskodni, akkor semmi gond nem lesz!!! :)

A pénz aggaszt igazán, hogy 140 van összesen...

Szerintetek elég lesz 50m2 panelba???

22L

2014. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is nagyon félek...

A pénz miatt ne aggódj, gondolom a párod is dolgozik, és neki is van legalább annyi keresete..

Ilyenkor megoszlanak a költségek...

Amúgy az én párom is horgászik.. :))

Még itt se lakik, de a fagyasztó tele van a halaival.. :DD

2014. aug. 15. 14:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem értesz, nekünk ketten összesen van 140 keresetünk havonta, pedig ő már dolgozik, idősebb! Ezért félek belevágni!

Ja, halat csak akkor látok, ha veszek, mert ő bojlis horgász, nem irtani megy! :)

Nem is tudom, hogy van-e értelme költözni, ott szűkösködni, számolni a garast minden este miközben az egyetemi tanulmányom a fontos!


Most van az, hogy elég volt!!! Mindenki hagyjon békén a remek ötleteivel!!! Inkább kiveszem egyedül a lakást, csak ne kelljen ez az egész műbalhé, ami kerekedett!!!!

2014. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es ne aggodj annyi pénzt osszatok be amennyi van, és belehet osztani.
2014. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Így van ezen felesleges aggódni..

Én se tudom még hogy lesz...

:))

2014. aug. 15. 19:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Mind a ketten 21 évesek vagyunk, harmadik éves egyetemi hallgatók. Barátnőm szeretné, hogy ez a tanév második felében költözzünk össze, de az az igazság, hogy kicsit félek tőle. Én informatikus vagyok, ő biológus (legalábbis a tanulmányaink szerint). Félek, hogy lehet, hogy a szokásainkat nem tudjuk annyira összeegyeztetni (igaz elég sok közös szokásunk van, de van egy csomó eltérő is). Vagy, hogy a kapcsolatunk még nem elég érett rá. Nekem pl. kell az, hogy néha kicsit egyedül legyek, hangosan zenét hallgatva, vagy egy könyvet olvasva.

21F

2014. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!