Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem merek szeretkezni a párommal, mert lehet hogy terhes vagyok, vagy mert megjön a mensim?

Figyelt kérdés
Most az a helyzet állt elő hogy lehet hogy baba van nálunk...(örülünk neki :-)és nem merek szeretkezni a párommal mert félek!Furán görcsölök az is zavar meg a cicim érzékenysége!...ha baba van féltem,meg a vetéléstől tartok...ha nem akkor attól tartok hogy rosszkor jön meg a mensim!!!De nagyon kívánom!Valaki adjon tanácsot!!!!Ti mit csinálnátok???
2007. okt. 21. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is csinálj egy tesztet. Ha pozitív és terhes vagy, akkor természetes dolog, hogy félted a babát és ezért nem mersz szeretkezni . Ez az érzés el fog múlni kicsit később.

Ha nem vagy terhes, akkor meg nyugodtan szeretkezz, szerintem nem okozna az sem problémát, ha esetleg épp akkor jönne meg. De ennek kicsi az esélye.

Mindenképp beszélgess a pároddal, hogy ő hogy áll ehhez a kérdéshez.

2007. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Van terhes szex is. Olvass utánna. Az első 1-2 hónapban meg szerintem egyáltalán nincs mitől tartanod. Gondolj bele, a belső szerveid sem mennek tönkre csak attól, hogy szexelsz.
2007. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!