Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-30 közötti nők többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 közötti nők többsége leginkább bulizni akar, vagy szívesebben eljár kirándulni, és elég ha nyáron megy csak bulizni?

Figyelt kérdés

Szóval, teszem fel nyáron elmegy mondjuk Balaton soundra 1 hétre, de többségében jobban szereti járni az országot?


Ez ritka vagy gyakori?


2014. aug. 16. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én 24 évesen mindkettőt szeretem. na?
2014. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na az jó :)
2014. aug. 16. 18:11
 3/14 anonim ***** válasza:
de mondjuk inkább a buli, már ha van valami jó, mert jó bulit már rég nem találtam :S na meg nappal kirándulás, este buli, úgy is jó, nem?:D
2014. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Na hát igen ha van normális buli, mert van 1-2 disco ahová 22 éves koromig eljártam de most már nem járok mert úgy érzem öreg lettem hozzá :)


Ilyen izékra mint a Balaton sound elmegyek, leginkább a discoc azok amik valahogy távol kerültek tőlem. Meg már társaság sincs meg.

2014. aug. 16. 18:20
 5/14 anonim ***** válasza:
dehogyiiiis, sosem öreg az ember. az ember csak akkor öreg, ha annak érzi magát. pedig nem kell. :P
2014. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Remélem majd 40 évesen csak 30-nak fogok kinézni :)
2014. aug. 17. 16:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Reméljük :P De nem is az a fontos, hanem mint mondtam, az, hogy mennyi vagy belül, lelkileg.
2014. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát igen de az csak akkor jön amikor már megvolt a külső vonzalom, vajon a belsője is annyira megnyerő e mint a külseje...hm...
2014. aug. 17. 21:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt én nem tudom... nyilván mindenki másért szép, bejövős. De most csk a korra értettem.
2014. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szerintem alkalomhoz illően kell csak komolynak lenni nem?

Normálisan elvégzed a munkád, habár ott is szeretik az emberek ügyfelek ha néha hülyéskedik az ember.


De úgy vagyok vele, hogy dolgozok, pénzt keresek kifizetem a számláimat, megélek normálisan, onnantól kezdve meg minek komolynak lenni nem? :)

2014. aug. 18. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!