Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy hajtson értem a volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Hogyan érjem el azt, hogy a volt barátnőm hajtson értem ahogy csak bír, könyörögjön, "csússzon-másszon" értem? 11 hónapig voltam vele 4 hónapja nem vagyunk együtt de állítólag szeret engem és visszaakar kapni de nem tesz érte semmit sem. Nem tudom elhinni neki hogy szeret és csak így ilyen könnyen nem békülök. Azt akarom elérni hogy könyörögjön ha kell sírjon értem és tegyen meg mindent ami tőle telik. Hogyan viselkedjek vele? Segítsetek pls.

2014. aug. 16. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
szerezz egy másik csajt
2014. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szereztem másik csajt de inkább letiltott facebook-on és inkább szenvedett. Aztán amikor szakítottam azzal a lánnyal akkor meg feloldott és megkeresett.
2014. aug. 16. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd békén!!!
2014. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
NEM HAGYOM! Amúgy is ő keres engem hiába hagynám.
2014. aug. 16. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
szánalmas 1 állat vagy, az írásodbol iss ugy veszem ki, h tönkre akarod tenni lelkileg!
2014. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem! Csak azt akarom, hogy érezze azt amit én érzek.
2014. aug. 16. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!