Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem is szeret, csak jó színész?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is szeret, csak jó színész?

Figyelt kérdés

4 és fél éve vagyunk együtt. Kb két éve rendszeresen megkért, hogy segítsem a munkájában, amit ö is meg tudott volna csinálni. Èn az elején segítettem, viszont észrevettem, hogy egyre többet és többet akar, hogy magamra vállaljak, és természetesnek veszi, hogy néha éjszaka csináltam az övét, vagy ahelyett, hogy a barátnöimmel találkoztam vagy sportoltam volna. Ezalatt gyakran ö a haverjaival töltötte az idöt, amit csak utólag tudtam meg. 3 hónapja besokalltam és mondtam neki, hogy nem tudok segíteni, mert megvan a magam munkája, ami önmagában is nagyon sok. Erre lassanként egyre bunkóbb lett. Nem akart kimozdulni (eddig se mentünk sok helyre), zsugori lett, sóher, és közölte, hogy ennél még sóherebb lesz. Abszolút nem vagyok rászorulva anyagilag, mert jól keresek, de mégis megérintett a dolog. Nem volt kedves, nem hívott "kedvesemnek" sem, mint azelött. Ha evett, nem kérdezte meg, hogy kérek e (addig mindig megkérdezte), meg úgy általában nem kérdezett semmit rólam, teljesen érdektelen lett. Mintha az eddigi segítségemért cserébe mutatott volna érdeklödést, vagy lett volna kedves, vagy mentünk volna el eddig ebédezni, vagy kirándulni egy napra, holott ezek anélkül is beletartoznak egy kapcsolatba, hogy "ellenszolgáltatást" kellene nyújtani érte.

Tegnap kíváncsi lettem, mert megint jött a "spóroljunk" szöveggel, és megkérdeztem, hogy ha megcsinálom a munkáját, akkor visszatér minden a normális kerékvágásba? Erre közölte, hogy lehet, hogy igen.

Hát ezt nem akartam elhinni.

Megcsináltam a munkáját (mert kíváncsi voltam mi lesz), egész tegnap éjjel, és ma egész nap, most végeztem. Egész végig körülöttem nyüzsgött, becézgetett, elment és meghozta a kedvenc kajámat, teát fözött, elvitte a kutyáimat sétálni... puszikat, csókokat ad, mint régen, átölel, stb.

Gusztustalannak tartom, és teljesen elment a kedvem töle. Eddig azt hittem, szeret, de most nagyon úgy tünik, hogy csak jó színész.

Ti mit gondolnátok?

30N és 38F



2014. aug. 17. 18:51
 1/3 Bad G-Sus ***** válasza:
f4sszop0
2014. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt gondolom hogy egy lassan középkorú mégis gyerek kategóriába tartozó emberrel vagy együtt. Neki jó ha van egy biztos pontja, aki megcsinálja immáron két éve rendszeresen az ő munkáját amíg ő szórakozni tud, aki ellátja őt és alkalomadtán kéznél is van (puttonyürítés).

Azt tanácsolom tipli, de gyorsan. Tanulj a hibádból, soha ne engedd hogy valaki kihasználjon. Te sem vagy már tini, ideje gondolkozni!!!

2014. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod a választ.


Nem színészkedik, de nem szeret. Az hol szeretet, ha te végzed el az ő dolgát, és kapod érte a 'jutalomfalatot'. Téged ez kutyának néz.

Szerintem az lenne a normális, ha ő végezné el a munkáját. Max mondaná, hogy szívem, csak következő hétvégén fér bele egy kirándulás.


Hagyd ott, mint eb a szarát.

2014. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!