Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erről kell szólnia egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről kell szólnia egy kapcsolatnak? Vagy ettől csak eltávolodunk majd egymástól?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy annak érdekében hogy minél gördülékenyebben működjön a kapcsolatunk, sok dolgot kell lenyelnem és egyszerűen túllépnem rajta, hogy ne legyen probléma. Persze megbeszéljük ha valami olyan van, hogy ne maradjanak tüskék, de apróbb dolgokra gondolok, amik nekem talán fontosak de tudom hogy a másiknak jelentéktelenebb.

Jó lesz, ha így csinálom?


2014. aug. 18. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
sok dolgot kell lenyelned egy kapcsolatban
2014. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kurtz Bickle ***** válasza:
A kompromisszum és a sérelmek lenyelése nem ugyanaz.
2014. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nálunk mindkettőből van.
2014. aug. 18. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy konkrétan mire gondolsz. De meg merném kockáztatni, hogy értelek.

Én mindig a kompromisszum híve voltam. Páromból meg kiszakadt egyszer-egyszer, hogy nem minden a kompromisszum, néha nyelhetnék is, ő is így csinálja.

Szerintem ez nem jó. Persze ettől függetlenül még nyelünk, de úgy, hogy a másik ezt tudja.


Talán ezt hívják úgy, hogy elfogadás. Elfogadjuk a másikat a hülyeségeivel együtt.

2014. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Talán ilyesmire gondoltam. Tehát akkor ez normális?

Mégis félek, hogy túlzásba viszem, és a végén a kapcsolat rovásár megy az, amit pont hogy a kapcsolatunkért teszek...

2014. aug. 18. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!