Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem. Most mit szeretne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Most mit szeretne?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a lényeg, hogy van egy fiú, aki elvileg össze akar velem jönni. Én az elején nem akartam semmit, nem izgatott a dolog, úgy voltam vele kavarásnak jó lesz. Megpróbált nem is egyszer megfektetni, de én nem hagytam neki.Igazából az első csókolózás után vissza utasítottam, mert az elején tett egy olyan dolgot, ami szerintem egy kicsit durva volt, de úgy gondoltam adjunk egy esélyt. Aztán telt az idő és kezdett érdekelni. Elvileg ő még mindig többet akar állítása szerint és ezt nem csak nekem mondta. Mégsem hív el, hogy találkozzunk kettesben nem tesz semmit. Arról ne is beszéljünk hogy más lánnyal is smárolgat és megtudtam róla egy-két érdekes dolgot is. Ez most mi? Addig voltam érdekes amíg nem érdekelt? Így már nem kihívás? Vagy hazudott? A válaszokat előre is köszönöm. Ha valakit tényleg tudna tanácsot adni ebben, írjon üzit hogy a konkrét egy-két dolgot, meg hogy mit tett személyesen le írjam mert ezt ide nem szeretném.

2014. aug. 19. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
a neved fen maradt Szandika :D
2014. aug. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És?
2014. aug. 19. 01:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Dacból nem fog veled foglalkozni. Én is ezt tenném.

Ha idő kell ahhoz, hogy elkezdjen érdekelni egy srác, nem biztos hogy okos dolog energiát fektetni a dologba. Ő büszkeségből le fog szarni, te pedig egy idő után megunod.


Ez nem atomfizika. Egy kis logika kell a dologhoz. Megpróbálsz meghódítani egy lányt, nem jön össze. Nem baj, találsz mást, aki nem utasít vissza, nem kosaraz ki. Szerinted kit választ ilyenkor egy srác?

2014. aug. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!