Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szolnatok, ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok, ha a pasitok nem venne fel ismerosnek facebookon?

Figyelt kérdés

Azt mondja allandoan hogy o csak komoly kapcsolatot akar. De mindenkt felvesz rajtam kivul fb-on. Na meg kijelenti hogy az egyejszakas kaland nem megcsalas? Na meg a telefon tabu. Azt nem nezhetem meg soha ki irt neki vagy hivta. Ez Nalatok is igy van? En vagyok a prud meg elmaradott? 35 evesek vagyunk. L vagyok.

Varom a tanacsokat vicceket trollkodasokat.



2014. aug. 20. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj.
2014. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyéjszakás nem megcsalás? Ott már bajok vannak...
2014. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az idősebbek túl reagálják ezt a facebook témát
2014. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Öhm... Ez elég fura. Szerintem ne fűzz hozzá nagy reményeket. Elég érdekes. Sokan túl reagálják a fb-s dolgokat de ő meg szerinrem túl alul. Vagyis nekem fura. Az egyéjszakásról meg ne is beszéljünk... Ha ezen komolyan elgondolkozol, szerinrem te se nagyon akarnál tőle túl sokat
2014. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35 évesen lány? Szerintem elég egyértelmű, hogy szégyel téged, de kell neki valaki. Hűséget meg nem tud neked ígérni.
2014. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a facebook csak egy oldal, nem nagy dolog, ha nem akarja facebookon tartani veled a kapcsolatot, a telefon sem nagy gáz, amúgy meg minek akarod tudni hogy ki hivja, ki ir neki, ha nem bizol meg benne akkor már nincs is értelme az egésznek

az egyéjszakás nem megcsalás? elképzelhető hogy ő érzelmeit és a testi dolgokat elválasztja egymástól, ez nem az ő hibája, de igy biztos hogy meg fog csalni, pontosabban egy egyéjszakás kaland biztos be fog csúszni

2014. aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jo akkor no. Mindegy. Az a szemetseg hogy o nez ki szarul en meg jol. Van tukrom. Tetszem a jo pasinak altaLaban. Lehetne sokkal jobban kinezo pasim.
2014. aug. 20. 11:12
 8/12 anonim válasza:
Egymás telefonját mi se nézzük és nem nyomozunk egy más után le is kopogom de az olvasottak alapján téged nem vesznek komolyan
2014. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Viszont kirakta a teljesalakos kepem a teljebe hatternek es kepernyokimelonek. Minek ha szegyenl?
2014. aug. 20. 11:14
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem szégyell, csak más elképzelése van a kapcsolattokról. Neked és neki nem ugyanazt jelenti, és nem ugyanazok a fontosak. Elképzelhető, hogy ettől még ugyanúgy szeret, de a merőben más életszemlélet miatt nem jósolnék sajnos túl hosszú időt a kapcsolatotoknak. Mindenképp próbálj vele beszélni arról, hogy te mit értesz kapcsolat alatt, és ő mit gondol erről, és ha nagyon nem juttok közös nevezőre, akkor akármennyire is szeretitek egymást, fejezzétek be, mert itt komoly kompromisszumok nélkül nem juttok dűlőre, és nem biztos, hogy az a jó, ha bármelyikőtök is lemond az "igényeiről"
2014. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!