Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy megismerkedtem egy sráccal.Jól kijöttünk egymással,találkoztunk is,már tényleg úgy beszélt velem mintha együtt lennénk,mondta is,hogy szeretlek ami számomra eléggé nonszensz volt.Soha nem veszekedtünk semmin,egy dolog idegesített benne,hogy állandóan egy csajról beszélt nekem,akit állítólag csak megdugott,egy kaland volt neki,és mindig elpanaszolta,hogy hiába küldi el,nem száll le róla...nekem ez eléggé kamugyanús volt,hiszen a pasik csak úgy nem beszélnek ennyit egy egyéjszakás kalandról,nyilván komolyabb dologról lehet itt szó...Én elsőnek szépen közöltem vele,hogy erre nem tudok mit mondani,úgy mondja mintha érdekelne,hogy mikor hogy bámulja,meg zaklatja...csináljon vele azt amit akar,mit érdekel ez engem? Erre berágott és elég flegma lett,még ő sértődött meg,holott nekem kellett volna...és most én érzem rosszul magam...mert szerinte közölhettem volna szebben is...ma találkoztunk volna...de mikor rákérdeztem az volt rá a válasza,h "nekem aztán mind1,te tudod,ahogy érzed".Szerintetek tegyek egy utolsó próbát még?Vagy hagyjam békén...?

Bocsi ha kicsit hosszú lett...rövidebben nem tudtam leírni,hogy érthetőbb legyen...Előre is köszönöm aki ír :)


2014. aug. 20. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, engem idegesitene ha egy lány mindig a pasijárol beszélne, legyen vele ne alázkodj meg
2014. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egy beképzelt majom, felejtsd el és keress magad mellé olyan társat akinek te leszel a legfontosabb.
2014. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén, ne fuss utána
2014. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ezt a majmot,nem érdemel meg téged!Szerintem eléggé öntelt lehet.

Egyébként most én is hanyagolok egy pasit,aki nagyon nyomult,meg játszotta a főnököt,ami nekem nagyon nem jött be már most,az elején.

2014. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fényember ***** válasza:
Ird meg neki hogy sajnalod hogy igy fogalmaztal, de mar nagyon idegesitett hogy folyton arrol a lanyrol beszel mikozben ott vagy neki te. Ha tovabra is durcizik hagyd a francba nem er annyit, keres ha majd rajon hogy hulye volt. :)
2014. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Én is ezen gondolkoztam ,hogy még utoljára rákérdezek,ha tényleg nem változott semmi,akkor le*rom...Talán várok még pár napot hátha...Ezért is esik rosszul,mert még soha nem éreztem első randi után magam így...valamiért másabb volt,mint a többi randim,utánuk soha nem éreztem semmit...Sokszor előfordult velem,hogy így alakult egy fiúval a dolog,de soha nem bánkódtam érte...sőőőt...
2014. aug. 20. 13:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja!És mentek a zöld kezek :)
2014. aug. 20. 13:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!