Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Segítség!

Figyelt kérdés
A barátomnak rengeteg barátja van, és eléggé bulizós, én viszont nem. Élete a szórakozás, utazgatás stb. Én viszont ilyen otthon ülős típus vagyok, számítógépes játékok, sok film, sorozat, tanulás. Nekem nem igazán vannak barátnőim, csak az ő haverjaival haverkodtam össze. Már 3 éve együtt vagyunk, és az első két évben folyamatosan eljártam vele szórakozni, nemcsak hétvégén, hanem hétköznap is. Ivás, cigizés, minden volt. Nehezebben mentek a vizsgák, alig aludtam. Aztán elkezdtem kimaradozni, inkább tanultam. Igazából nagyon unom már ezt a bulizzunk, meg menő ha iszok dolgot. Ha nem akarok menni, nem igazán érti meg. Ő mehet felőlem, de elég rossz h helyettem többet válassza a társaságot. Plusz azért is utálok már menni, mert ha ott vagyok leszar. A barátai kábé a föld középpontja. Ha nincs buli, kettesben megyünk valahová, akkor unja magát. Pedig én igazán igyekszem. A mai napig megyek vele, igaz csak hétvégén. De már nagyon elegem van. Nem tudom, mit kellene tennem.
2014. aug. 20. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kiuntál már a kapcsolatotokból. Igazából ha egyikőtök sem tud változni a másik kedvéért, vagy nem tudtok kompromisszumot kötni, akkor nem igazán van jövője a kapcsolatotoknak.
2014. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit úgysem hagyod el,majd megcsal ésdobni fog
2014. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ismerem annyira, hogy nem csalna meg. Szeretem, de én már nem bírom. Attól félek h ez már nem elég. Különben meg csak a tűrés a tűrés marad.
2014. aug. 20. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire nem egyezik az életviteletek és nem tudtok ebben kompromisszumot kötni, és az nem kompromisszum ha csak hétvégente rángat el bulizni akkor csak idő kérdése, hogy szétmenjetek hiába szeretitek egymást, beszéld meg ezt vele és ha nem változik semmi kíméld meg magad a további fájdalmaktól és szakíts vele és próbálj olyan srácot találni aki kicsit csendesebb otthonülős típus
2014. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!