Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire csípik a burkolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire csípik a burkolt erotikát a lányok?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, ha a félig-meddig rejtett, kicsit viccesen/pimaszul, nem primkó módon kijelentett erotikus dolgok, szexuális célzásokat bírják a lányok. Jól érzékeltem? :)
2010. jan. 15. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Általában. Ha valami olyat mondasz, ami még az önbizalmukat is legyezgeti, és ráadásul finom, nem tolakodó, persze.


Csak az én barátnőmet is rendszeresen körüllengik ilyenek és én legszívesebben összetörném az orrukat.

2010. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:DD Reméljük nem épp a Te barátnődnek mondogatom ezeket. ;)
2010. jan. 15. 13:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen én szeretem:)

16/L

2010. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nagyon csípik;) Persze nem az ilyen csendes, visszahúzódó leánykák, de azt azért ki lehet szúrni, ha valaki ilyen:) 17/L
2010. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És szerintetek az miért van, hogy régen nagyon csípte, ma már meg "undorodik" tőle? De nem csak akkor, ha én mondom, hanem ha más is.
2010. jan. 15. 13:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Onnan, hogy csigaház vagy kagylóhéj van a hátán, és ha hozzáérsz, visszahúzóik. Szó szerint. (Érted.... mindegy.)


Kérdező, ha nem vagy szegedi, biztonságban vagy. :-)

2010. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Ja egyébként ha ez van, vagy megkomolyodott, vagy álszentkedik. Mondj neki akkor pironkodtatót. Pl ha szemüveges:


"Tudod, miért szeretem a szemüveges nőket? Mert ha rálehelek a szemüvegükre, nem látják, mit csinálok a kezemmel."

2010. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az hülyeség,hogy a szerény lányok nem csípik acélozgatásokat!Igenis,nagyon csípik!Egy szerény lány.
2010. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Példa: mondjuk találkoztam a lánnyal, és mélydekoltázsos ruha volt rajta, erre mondtam Neki: mennyire jól áll ez a felső, kihangsúlyozza, hogy mekkora.. szíved van! És erre úgy megsértődött, hogy aznap nem is beszélt velem. Tényleg durva volt? :D
2010. jan. 15. 14:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam ez mindig hangulatfüggő volt,de a célzást mindig is értettem,és nem sértődtem meg rajta.Ha volt kedvem,és tudtam mit,akkor visszaszóltam,ha nem,akkor inkább mentem tovább,mint hogy bambán álljak.Lehet,csak nem tudott rá mit lépni,vagy éppen rossz napja volt.
2010. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!