Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baj lehet? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt a párommal,minden tökéletes volt..most azt mondja valamit nem érez helyesnek..biztos hogy nincs másik nő a képben..csak teret akarna vagy valami más lehet? Azt mondta 2hete hogy össze is költözne velem és hasonlók..akkor? Gyakran mondja hogy szeret,én is nagyon szeretem,de nem értem mi bántja..

2014. aug. 21. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
hát beszéljétek meg...mondd neki, hogy ha nem mondja el akkor nem tutok rajta sgíteni
2014. aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle?
2014. aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Alapból nem az a lelkizős fajta..próbáltam kihúzni belőle azt mondja nem velem van a baj
2014. aug. 22. 00:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, kérdezz rá konkrétan, erőltesd! Ha már nem annyira szeret, akkor miért titkolja vagy ha valami ilyesmi baja van? Mindenképpen húzd ki belőle!
2014. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondta 2hete hogy velem akarja leélni az életét ha nem szeret annyira? Ez olyan frusztráló..
2014. aug. 22. 00:08
 6/7 anonim ***** válasza:
4 hónapja vagytok együtt, az még nem sok idő, bőven változhatnak a dolgok nála és nálad is plusz nem is akarja elmondani! Csak úgy tudhatod meg, ha kierőszakolod belőle a választ!
2014. aug. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem akarlak megbántani, de ilyenek a nyári kapcsolatok.

Nekem is volt már többször is. Nyáron tök jó, mindenhova elmentünk, egyszer csak elkezdődik a suli szezon (még 19 voltam) és hopp! Hívtam kávézni, éppen nem ért rá sok dolga volt és így szeptember közepére átment passzivitásba, már vissza sem írt. Én könnyen letettem róla mert egy fiatal jóképű pasi vagyok (ezt csak szemléltetésképpen mondtam) őt igazából a kalandvágya miatt szerettem meg. Mindkét fél tüzesebb mikor nyár van, olyan könnyednek tűnik minden, még játszani mással is... persze én nem veszem magamra, de májusban olyan sok kapcsolat születik ahogy azt facebookon is látni, aztán mindig így szeptember végéig tart. Lehet, hogy a párod is ezt éli át.

2014. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!