Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetném vissza a volt barátnőmet?

Figyelt kérdés

Sajnálatos félreértések során jutottunk el a szakításig, mindketten úgy elrontottuk, ahogy csak lehet. Most fél év után, szeretném újra megkeresni, mással még mindig nem tudok ismerkedni. Sajnos munkanélküli voltam, és eléggé hisztis lettem pasi létemre, ezt nem nézte jó szemmel+egyéb dolgokon is összevitáztunk, amit már nagyon bánok. Azóta már van munkahelyem, sokkal stabilabb lettem, és végre le tudtam szüleimről szakadni + sokkal másabban látom a világot. Kb fél évig minden jó és szép volt, de aztán megromlott köztünk a kapcsolat. Tudom, hogy jönnek itt majd az elásott kutyával meg a felmelegített káposztával, de most trollok kíméljenek pls.


28/F



2014. aug. 22. 08:36
 1/5 BlackSword ***** válasza:
A neked nem tetsző válasz nem jelenti azt, hogy a válaszoló trollkodik... ÉS nem véletlenül jönnek az elásott kutyával és az újra melegített káposztával... Engedd el!!!
2014. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bizonyítsd be neki, mutasd meg, hogy változtál, javítottál magadon nem csak magad miatt, hanem érte is; el kell ismerni ha hülye voltál és mostantól az őszinteségre kell alapozni a dolgokat.

Lehet, hogy ő már nem szeret, de ha mégis, akkor így sikerrel járhatsz.

2014. aug. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg sorozatos félreértések vezettek ide, akkor talán van értelme próbálkozni. Ellenkező esetben ha össze is jöttök, újra előjönnek ezek a gondok!


Ismeretségi körömben van mindkettőre példa: Van ahol egy elég csúnya szakítás után kibékültek, rá 2 évre házasság is lett. És boldogan élnek!

De olyanról is tudok, hogy szintén szakítás után újra próbálták, de pár hónap múlva ismét szakítás és harag lett a vége.


Szóval nem lehet általánosítani. Hallgass a szívedre azt mondom! De arra is készülj fel, hogy el fog utasítani! Sajnos ez ilyen.

2014. aug. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Adamka1119 ***** válasza:
Elég nyomi csaj lehet aki otthagy akkor mikor támaszra lenne szükséged. Az ilyet le kell szarni és mással vígasztalódni
2014. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az elején nagyon szép volt minden, és mindig kiálltunk egymás mellett.
2014. aug. 23. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!