Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen esetekben csalnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetekben csalnátok meg a párotokat? Vagy csaltátok meg?

Figyelt kérdés
Azt h soha azt kérlek ne írjátok mert tisztában vagyok vele,h nem szép dolog ,de engem most csaltak meg és keresem az okát. Sajnos nem volt annyi lelkierőm ,h erről beszéljek vele.
2014. aug. 22. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Én egyszer megcsaltam a barátnőmet, aki 600 kilométerre lakott tőlem.

Később elmondtam neki.


A távolság nem kifogás. Megbántam. Kis 18 éves p..öcsfej voltam, ez van. Aztán másfél évig nem is érdekeltek a nők.


22f

2014. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor azért csaltad meg mert messze volt ? Ha közelebb lett volna ,akkor szerinted ez nem történt volna meg ?
2014. aug. 22. 22:51
 3/13 anonim ***** válasza:

kevés szex,nem kielégítő szex,kelletlen szex.

ami idővel szakító ok,de a megcsalás előzi meg-sárkány vagy hisztis természet,elhízás,mert ezek megölik a vágyat,vagyis fel sem áll rendesen rá.

2014. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
pontosan szakító ok ,de nem megcsalásra, vagy igen ?
2014. aug. 22. 22:55
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Azért csaltam meg, mert két hónapig nem talákoztunk és még csak kezdeti stádiumú kapcsolatunk volt, az exemmel meg még nem zártam le rendesen(az exem meg nem 600, hanem 15 kilométerre lakik). Meg azért, mert 18 éves voltam és a nap 24 órájában állt a fütyim, megdugtam volna még az ajtófélfát is.

Megjegyzem, tényleg sokat tanultam a dologból.

2014. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ma már soha nem csalnék meg senkit..
2014. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
általában akkor amikor nem kapja meg azt amire vágyik páromtól nem kaptam meg egy bizonyos csókot (nyelvesre gondolok és azért mert undorítónak találja) ífy fogadtam egy lány haverommal és egy nyelves volt a tét amit meg is kaptam :-P
2014. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De egy kapcsolat nem két emberről szól ? És nem csak magamról ,h nekem mi a jó ?
2014. aug. 22. 23:06
 9/13 anonim ***** válasza:
akkor teljesítsd a barátod vágyait,így nem fogja máshol keresni azt amit tőled nem kap meg.
2014. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
akkor legyek a rabszolgája ,h ne csaljon meg ?
2014. aug. 22. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!