Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, van egy párom ő 24 éves, 4 és fél éve vagyunk együtt és alakult, hogy babánk lesz. 39 hetes terhes vagyok, de ő nem foglalkozik velem inkább minden este a haverokkal bulizik, iszik és hazudik össze-vissza.. megígérte, hogy meg fog változni, minden jót és szépet ígért, ehhez képest még csak arra sem veszi a fáradtságot, hogy megkérdezze hogy vagyok, pedig egy 1 és itt a baba, de azt elvárja, hogy azonnal szóljak ha érkezik a kicsi, mert ha nem teszem akkor mehetünk az anyakönyvveztetőhöz és átíratjuk a baba vezetéknevét az enyémre, mert ő akkor nem adja neki az övét.. Igaz, 4 és fél év alatt sose voltam nála első, csak amikor elhagytam, akkor futott utánam...

Szerintetek mit csináljak? Mi lenne a legjobb?



2014. aug. 23. 11:20
1 2
 1/16 manó1235 ***** válasza:
én alapból nem szültem volna gyereket egy ilyen hapinak..
2014. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
egy igazi f*.szfejt fogtál ki.. sok sikert.
2014. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, mert vele maradni nem biztos, hogy jó ötlet, ha ennyire nem érdekli már most mi van veled, vagy a kicsivel.

Saját érdekedbe azt mondanám, hagyd el és keress mást, mert ha már most hanyag a barátod, vele nem tudod úgy leélni az életed, ahogy egy normális családban. Nem könnyű, de én ott hagynám a fenébe.

2014. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tervezett bébi volt, de ha már így alakult akkor neki is pont úgy vállalnia kell a felelősséget, mint nekem. Az elegén úgy láttam, hogy már várja, hogy megszülessen, de most már semmi nincs, egy kérdés se, hogy hogy vagyok. Az utolsó hetekben is én utaztam hozzá, mert ha rajta múlik nem találkozunk és még ezt sem becsüli meg. Ha kértem, hogy menjünk el sétálni mindig az volt a válasz, hogy fáradt, de este a barátokkal el tudott menni ide meg oda. Borzasztóan szomorú vagyok, hogy nincs velem holott pár nap és itt a baba :((((
2014. aug. 23. 11:50
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia, olvastam a történeted és eléggé felháborítónak tartom, hogy egy férfi így viselkedjen egy nővel főleg ha még ráadásul nemsokára gyereke is lesz. Azért írtam, hogy ha szeretnél, beszélgethetünk, hiszen egy korcsoport vagyunk csak én 19 éves. És persze lány.
2014. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Én is azt tanácsolom, legyél erös és hagyd el. Ha a szüleid, családod támogatnak téged és a babát, akkor ne habozz, az ilyen pasi nem érdemel meg titeket. Tönkremennél mellette. Én ebben az esetben a saját vezetéknevemet adnám a gyermeknek. Aztán ha eljön az ideje találsz olyan férfit aki megérdemel titeket, szeret és törödik veletek, aki mellett boldog leszel.
2014. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :(

Nem gondoltam volna, hogy képes terhesen is ezt csinálni velem :( Tavaj nyáron is szakítottam vele de visszasírt magához, vissza is mentem hozzá, mert szerettem/szeretem...aztán becsúszott a baba, azt hittem, hogy megváltozik majd a bébi miatt, de még rosszabb lett a helyzet :( Úgy fáj, hogy egyedül maradtam a babával, mert igen, egy ilyen emberre nem számíthatok :(

2014. aug. 23. 12:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is elkéne hagynod mert ha megszületik a baba akkor még nehezebb lessz vagy ha meg mondod neki hogy ha nem változik meg akkor elhagyod hátha hat rá
2014. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
#6 vagyok 24/L nekem is irhatsz privátban ha szeretnél
2014. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem hat rá ha azt mondom neki, hogy ha nem változik meg akkor elhagyom, már mondtam neki és visszahallottam, hogy másnak azt mondta, hogy köztünk már mindennek vége. Akkor szerintetek? :(
2014. aug. 23. 12:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!