Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? 17/F

Figyelt kérdés

Szeptembertől végzős leszek, és komoly terveim vannak a jövőmmel kapcsolatban (emelt biosz+emelt kémia). Jó tanuló vagyok, de ehhez rengeteget kell tanulnom, szinte minden szabad órámban kémiázok. (Nem stréberkedésból, szimplán mert mindenképpen be akarok jutni egyetemre.)

VISZONT, szeptembertől jön egy új, kilencedikes lány a sulinkba, már beszélgettünk is neten, úgy érzem kölcsönös a szimpátia, bár nem 100%, hiszen még nem találkoztunk személyesen. Nem tudom, hogy kezdjek-e bele egy kapcsolatba, ugyanis a lány is és én is vidékiek vagyunk, de máshol lakunk, ha találkozgatnánk, akkor órákat kellene buszoznunk. Mivel én ragaszkodó vagyok, tudom hogy sokat törődnék vele, ezért romlana a tanulmányi átlagom, így kisebb eséllyel kerülhetek be egyetemre. Bármit választok, az egyiket hanyagolnom kellene valamennyire.

Én úgy gondolom, hogy inkább maradok szingli így az utolsó évemre, és bekerülök egyetemre, ahol már szabadabban csajozhatnék.

Ti mit gondoltok? Normális válaszokat kérek, előre is köszönöm! :)



2014. aug. 24. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
inkabb valaszd a jovodet , tanulj , csajozni tudsz kesobb is
2014. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, köszönöm a megerősítést, ment a zöld kéz! :)
2014. aug. 24. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
buszon is lehet tanulni, meg nem csak tanulás az élet, hanem szórakozni is kell. te érzed, mennyi felkészülésre van szükséged, és te érzed azt is, mennyire fogott meg valami a csajban. ha szerelmes leszel, úgyis arra fogsz koncentrálni, hiába ülsz órákat a könyv fölött. ez ilyen dolog. neked kell mérlegelni, mi fontosabb, de úgy érzem, már eldöntötted, hogy a tanulást választottad
2014. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazad van. Azért tettem fel a kérdést, mert ha más is úgy látja, hogy most jobban megéri a tanulásra koncentrálni, akkor nem is próbálok vele bensőségesebb viszonyt kialakítani, hanem erőteljesen utalok rá, hogy csak barátkozni szeretnék. Ha meg nem találkozgatunk kettesben, akkor esélytelen, hogy úgy beleszeressek, hogy csak ő járjon a fejemben.

De azért köszönöm, hogy válaszoltál! :)

2014. aug. 24. 22:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!