Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segiteni elmagyarazni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segiteni elmagyarazni h ez miert van?

Figyelt kérdés
szoval. En 16vagyok baratnom 14esfel. 5honapja vagyunk egyutt. Es mindkettonknek ez az elso komoly kapcsolata. Sohanem csaltuk meg egymast boldogak vagyunk egyutt mindent megbeszelunk szeretjuk egymast. Bizombenne o is bennem. De valamiert amikor nem vagyunk egyutt mindig attol felek h megcsal:( tudom h nemtenne mert o nem az a mai tini r....c!! 4honap kellett h lefekudjunk es egymassal vesztettuk el. De felek h megcsal multkor telojaba is beleneztem ( megbantam utolag es bevallottam neki) senkivelnem ir olyanokat ha akarnak tole valamit mindig irja h bocsi baratom van ot szeretem! De folyton attol parazok h egyszer elhagy vki mas miatt. Jo minden koztunk csak ennyi a hibam. Ez mitol van es h tudnek ezen valtoztatni es a tulzott oktalan feltekenykedesen?
2014. aug. 25. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
el kell, hogy szomorítsalak... egyszer úgyis elhagy
2014. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Öld meg...


ne kérdezz már hülyeséget... és mi mit tudunk most mondani... bíz benne ...

2014. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Komolyan lefeküdtél egy 14 éves lánnyal??? Értem én h nagyon szeretitek egymást de ez akkor is komoly szerintem.
2014. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert mindennél jobban szereted a barátnődet, és nagyon féltékeny vagy.. És soha nem szeretnéd elveszíteni..

Ezért van :$ szerintem..

Mondd el neki mindennap h szereted nagyon! Talán ez segít a féltékenykedésen! Ő is biztosan nagyon szeret!! Nyugi, nyugi, nyugi.. Mélylevegő.. ki és be.. Ne aggódj ennyit!

2014. aug. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 es koszonom a megertest a normalis valaszt es a segitseget!!
2014. aug. 25. 00:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer úgy is szakítotok.. vagy te unod meg, vagy ő...
2014. aug. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!