Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom más fiúkról nézeget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom más fiúkról nézeget képeket, szerintetek mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Pár napja a telefonján nézegettem képeket és rengeteg meztelen fiús képet találtam egy mappában. Úgy tűnt, amatőr képek.

Fél éve vagyunk együtt.

Szerintetek mit csináljak?

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lett a vége?



2014. aug. 25. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Tuti meleg, lődd le
2014. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán biszexuális. Vagy nem tud róla, hogy bi.

Fogadd el így, ahogy van.

2014. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha testedzés-irigységben szenved, és ebből szeretne erőt meríteni, mint sokan az izmosabb srácokból...

Vagy össze hasonlítás céljából, hogy ki mennyivel jobb testű/arcú nála, vagy biszex és nem meztelen nők, hanem pasik vannak a látószögében.

2014. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát a képeken a fiúk elég vékonyak, nem hiszem, hogy testedzés miatt nézegeti. :/
2014. aug. 25. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

3. vagyok(azt hiszem) és akkor lehet hogy "én jobb pasi vagyok náluk" miatt, vagy tényleg biszex...

Rá kérdeztél már?

Amúgy miért turkálsz más telefonjában?

Engem irritál, ha bele néznek. Nem azért, mert titkolni valóm lenne, általában 1-2-3 sms és a zenéim vannak csak benne, max 2-3 kép, amit én csináltam és szerintem szép. De ez szerintem magánszféra.

Szóval én nem örülnék neki, ha valaki a számítógépemben/telefonomban/akármimben matatna.

2014. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A közös nyaralásunkról nézegettem a képeket, egyébként ő adta oda a telefont, szóval nemtudom mi bajod.... A kérdés nem erre irányult!
2014. aug. 25. 20:37
 7/8 anonim válasza:
100%

Kerdezz ra ha eddig nem tetted.

Szerintem biszex:/

2014. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Semmi sincs vele.

Valószínű önigazolásképp tölt le amatőr képeket.

Vagy úgy érzi,hogy valamit nem fogadsz el rajta,vagy szerette volna tudatosítani veled,hogy biszex.

Cselekedete mindenesetre SZÁNDÉKOS volt,mégha tudat alaatt is.Ne feledd;a kapcsolatotokat szeretné erősíteni...

2014. aug. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!