Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg sok sminknek számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok sminknek számít?

Figyelt kérdés

A barátommal több, mint két és fél éve járok.

Kevesebb, mint fél éve kezdtem el sminkelni.

A következőket használom: korrektor a bőrhibáimra, rá alapozó, pirosító, szempillaspirál, szemceruza, rúzs.

Eddig mindig az volt a bajom, hogy csúnyának éreztem magamat, de amióta ezeket hazsnálom, már szépnek.

A barátom nem szereti elmondása szerint a sminket, ennek ellenére én így érzem jól magamat.

De már többen észrevették, hogy sminkelek, és volt aki tett is rá megjegyzést.

A fiúk viszont így néznek meg az utcán(ezt nem azért mondom, hanem, hogy akkor nyilván van különbség ha smink nélkül rám se néznek).

Meg ahogy látom a mai lányok is ezt használják. Ez soknak számít?

Én tudom, hogy a barátom smink nélkül is szeret, ennek ellenére én így érzem jól magam. Vagy vissza kellene vennem? Srácok, titeket zavar a barátnőtökön a sok smink?


2014. aug. 26. 00:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges minden nap sminkelni... Néha belefér, de mindig ne
2014. aug. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez inkább attól függ, hogy mennyit viszel fel belőlük.
2014. aug. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ami nem sok smink:

púder, szemceruza, színtelen ajakbalzsam.


Én csupán ennyit használok, ezek nélkül nem érzem jól magam a bőrömben, de ettől többet (korrektor, alapozó, pirosító, szempillaspirál, szemhéjpúder, rúzs), CSAK bulikban vagy nagyobb alkalmakkor szoktam használni.


Szerintem a mindennapokra ez túl sok.

2014. aug. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3. válaszoló voltam, bocsi h nőként válaszoltam, most látom,h srácokat kérdeztél. :)


25N

2014. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Semmi gond, örülök, hogy írtál, persze nők is írhatnak.:)

Nem sokat szoktam felvinni, csak amennyi kell. Viszont néha soknak érzem, csak "leszokni" lesz róluk nehéz...

2014. aug. 26. 00:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sok a mindennapokra. Döntsd el, mit szeretnél kiemelni, a szemedet, vagy a szádat. A szemceruza, a spirál és a rúzs szerintem túl erős az utcára. Sőt, én a pirosítót is hanyagolnám.
2014. aug. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Picit sok, rúzs semmiféleképpen nem kell, nyáron, valamint minden nap ne sminkelj, mert tényleg nagyon megsinyli az ember bőre. Sokan a természetességet szeretik. A szemcerkás kontúr néha ijesztő tud lenni. De ahogy érzed, csak ennél már több soha ne legyen.
2014. aug. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia én mindennap használok alapozót, korrektort, bronzosítót, szemhéjtust, szemceruzát, szempillaspirált. A számra semmit. Szinte minden nő használ az arcára valamit, csak úgy kell csinálni, hogy ne látszódjon :)) Szerintem ez nem SOK. 20/L
2014. aug. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én férfiként nem nagyon értek hozzá, de minőség fontosabb,mint a mennyiség. Szóval, az hogy jól álljon és természetes legyen. Én igazából olyan semleges párti vagyok. Bár a legtöbb nő valamit használ, igen még a hétköznapokon is.

Na jó. Tudom a választ a kérdésedre. Csak akkor sok, ha nélküle nem tudsz meg lenni, ha annyira ragaszkodsz, hogy csak sminkelve tudsz elmenni otthonról. Ha nem okoz gondod neked, ha véletlenül nem sminkelsz ki akkor rendben vagy,

2014. aug. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs értemle minden nap ennyire sminkelni. Nyáron tényleg nem igazán jó alapozót használni , mert pattanást okoz, mivel nem szellõzik a bör. Nem tudom hány éves vagy, de gondolj bele ha igy folytatod pár év és nem tudod leszokni, nem fogsz kimenni festék nélkül. Én például szemceruzát, spirált és szemtust használok egy keveset.
2014. aug. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!