Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltitkolom a barátom elől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltitkolom a barátom elől hogy egy párhoz "járok be" 3-nak, mert biszex vagyok! Ez nagyon rossz? Vélemények?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és lány.
2014. aug. 27. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég kamu szagú. De nemsokára iskola, inkább szoktasd magad a korán keléshez fiam:D
2014. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nehéz röviden és egyszerűen megválaszolni. Jó és rossz is egyben.
2014. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod őt a 4.-nek?
2014. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon rossz.
2014. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem kamu, tényleg egy icipicit hihetetlen, de jól érzem magam a lánnyal. az ő barátja, meg úgymond nincs is bent, rajta mindig van ruha, csak bele-belenyúl a dologba amíg mi elvagyunk :)
2014. aug. 27. 23:57
 6/11 anonim ***** válasza:
a barátodnak nem elmondani, hogy mással kúrsz, az igen, nagyon rossz dolog. Véleményem szerint mondd el neki, ha magától jön rá, annál rosszabb lesz. Amúgy nincs bűntudatod emiatt? mármint, hogy megcsalod? mert ugye ez az
2014. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Háát, kinek mi a rossz.

Tulajdonképpen lehetne azt is mondani, hogy nem 3.-nak jársz be, hanem szexpartnere vagy a csajnak.

Fő az őszinteség. Ha így adnád elő, lehet nem sokkolódna akkorát.

2014. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
elkezdődött ez a dolog, aztán összejöttem a párommal, de amióta együtt vagyunk nem mentem el a lányhoz, ergó nem csaltam meg a barátomat. Nem, nem "kúrok" mással, csak a lánnyal szoktam foglalkozni :)
2014. aug. 28. 00:00
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Ez teljesen normális, Anyukád is így csinálja és kit zavar vele?
2014. aug. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor ezt így mond meg neki.

Ha amióta együtt vagytok nem csináltad, de lehetett volna, az csak jó pont.

Mennyire nyitott a párod? Talán tetszene neki az ötlet, hogy néha cseréljen a másik fickóval és ő legyen 2 nővel. Vagy lehet ő is szeretné nézni.

Vagy szimplán csak annyit kér, hogy többet ne csináld. De ezért szerintem nem fog szakítani.

2014. aug. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!