Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit attól a lánytól?

Figyelt kérdés
Tudom, szánalmas dolog, de ma belenéztem a barátom facebook-jába, mivel mostanában úgy érzem,hogy valami nincs rendben. (ezelőtt soha nem léptem be, bár tudtam a jelszavát) Láttam, hogy beszélget egy lánnyal, akivel egy suliba járnak(felnőttképzés, ezért jár nyáron is). Ezzel még nincs is baj, viszont olyan, mintha a barátom próbálkozna nála. Miután láttam a beszélgetésüket, rákérdeztem, hogy valakivel beszélt-e még rajtam kívül, és rögtön rávágta, hogy nem, csak velem. Igazából ez a problémám, szerintetek miért nem mondja el? Tudja, hogy engem nem zavar, ha az osztálytársnőivel beszélget. Erről a lányról viszont még nem is hallottam. Szerintetek mit tegyek? Elmondjam neki, hogy beléptem a facebook-jába? Az a helyzet, hogy most nincs olyan személy, akivel meg tudnám ezt beszélni, azért írtam ide. Ti mit tennétek a helyemben?

2014. aug. 28. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
én a helyedben várnék egy kicsit ezzel. még ne mondj neki semmit. csak figyelj oda jobban rá. észreveszed ha valamit eltitkol. és ha erősebb lesz a gyanúd akkor beszélj vele. most igazából nincs is mit mondanod. eléállsz azzal hogy leellenőrizted a facebookját és találtál ott egy beszélgetést. és?
2014. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Így fogok tenni. Várok. Nagyon elszomorít ez a dolog, bár lehet, hogy csak én reagálom túl. Köszönöm a válaszod.
2014. aug. 28. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!