Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csatlakozzak a buliba? Gáz lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csatlakozzak a buliba? Gáz lenne?

Figyelt kérdés
A fiúm gyakran hív engem is mikor a fiú barátaival lóg de én nem szoktam menni mert úgy érzem hogy nem vagyok olyankor közéjük való, csak nem értem miért hív. Ha nincs programom estére rögtön megkérdezi csatlakoznék-e hozzá és egy barátjához h koncertre menjünk, nemtudom h csak azért hív mert épp nincs mit csinálnom vagy azért mert tényleg akarja h menjek. Mennék én velük de félek h csak azt várja h azt mondjam nem érek rá és csak udvariasság az egész. Ti mit gondoltok?
2014. aug. 30. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem más oka van. ELŐSZÖR IS NAGYON SZERET, EZ BIZTOS A LEÍRTAK ALAPJÁN. Másrészt büszke, hogy vele jársz, és ezt a barátai előtt is vállalja.


Szerintem el kellene menned bulizni Vele!

2014. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer elmennék velük és akkor kiderül, hogy jól érzed-e magad velük. Ha fura lenne, akkor pedig legközelebb nem mész.

Szerintem ha mindig hív, akkor pedig nem is udvariasságból mondja csak, hanem valóban szeretné, hogy velük menj.

2014. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!