Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki le tudná nekem írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki le tudná nekem írni hogy hogy van ez a távkapcsolatosdi?

Figyelt kérdés
Mármint hogy mik vannak benne meg hogy hogy beszélnek egymással az emberek meg ilyesmi
2014. aug. 30. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
2%
NEM ERI MEG.A NOK OTT IS RIBIZLIKENT VISELKEDNEK!
2014. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örült nagy szenvedés, én távkapcs.voltam, a sráctól nagyon messzire laktam és jártam iskolába, mindennap többször beszéltünk fb-on, mindig mindent tudtunk egymásról, de nem müködött mert nem tudtunk együtt lenni, a srác jött össze a lakhelyéhez közeli lánnyal és megirta nekem, igy lett vége, aztán a lánnyal megszakadt neki, de azóta csak barátok vagyunk.
2014. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi fb-on és skypeon tartottuk a kapcsolatot, minden nap beszéltünk több órát.

Hétvégénként találkoztunk, működött.

Most cuccoltunk össze. :D

2014. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dorobert válasza:

Én egyszer barátikör.hun megismertem egy lányt .300km volt köztünk ,csetelés ,telefon ,találkozás.. Most együtt élünk boldogan ,van egy gyönyörű 7 hónapos kislányunk.

Ami a rossz oldala ,az a szép oldala is ,őrülten hiányzik ,de milyen jó amikor találkoztok... :)

2014. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1oo km van köztünk. meg lehet oldani.
2014. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kicsivel több éve van távkapcsolatom. A barátom és köztem légvonalban 91 km van. Én busszal szoktam menni, úgy 3 óra átszállás nélkül, ő pedig vonattal, 2,5 fél óra és egy átszállás. Én tanulok, ő dolgozik. Ebben az évben voltam gimiben végzős, hétvégén találkoztunk. Hét közben mindenkinek megvolt a saját élete, dolgozott, tanultam, és egész hétvégén együtt voltunk. Hétközben esténként beszéltünk facebookon vagy skypeon. Nekem nagyon jó volt így. Nem volt semmi probléma. Viszont mást nem tervezhetsz hétvégére így, mert akkor "pasizás" van. Most, hogy egyetemistaként albérletbe költözöm - hála a rugalmas munkabeosztásának - bízom benne, könnyebben meg tudjuk majd oldani. Csak 1,5 órára leszünk egymástól. PERSZE EZ IS ATTÓL FÜGG, KI MIATT KELL VÁRNOD, UTAZNOD. DE VAN AZ AZ EMBER, AKIÉRT MEGÉRI! 18l és 28f.
2014. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!