Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar?

Figyelt kérdés

Elég hosszú lesz..köszönöm aki elolvassa.


Azzal kezdeném, hogy van egy nő ismerősöm (mostmár szerintem csak ismerős). Kb egy évvel ezelőtt ismerkedtünk meg. Segítettem neki tanulni az egyetemen egy reál tárgyból...Kezdtünk (gondoltam én) egyre közelebb kerülni egymáshoz.

Mondtam neki egy jó idő múlva, mivel nem akartam letámadni, hogy tetszik és mivel amúgyis eléggé sok dolgot tudtunk meg idő közben egymás életéről ezért gondoltam én is tetszem neki, mivel olya privát infokat senki sem ad ki akárkinek.


Persze én hülye barom pofára esett..szokásos női duma..nincs kémia..nincs szikra stb. Én ezzel meg is békéltem mert megszoktam a dolgot, hogy kikosaraznak.


Nyár elején még próbálgattam vele már csak ismerős szintjén szóba elegyedni nem válaszolt..na mondom akkor ennyi volt.


Azóta semmi reakció.


Most meg tegnap látom az egyik beszélgető prg-n hogy rám írt. Érdeklődött mivan velem.


NŐK! Ilyenkor mivan??? Hónapokig le se szarja a fejem. Most meg hirtelen érdeklem.


Köszönöm!



2014. aug. 31. 17:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Sorry a hülye fogalmazásért csak siettem.
2014. aug. 31. 17:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem épp jól jönne neki az önbizalomtuning... a helyedben hagynám a fenébe.

2014. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de én sem értem. :D


Ha akarsz tőle valamit, akkor beszélj vele. Ha csak kíváncsi ő mit akar, nézd meg merre viszi a beszélgetést.

2014. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megint korrepetálni kéne, vagy egy ismerősét. Ennyi, mondd azt, hogy sok a dolgod, nem érsz rá.
2014. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!