Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Lányok vagy akárki aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok vagy akárki aki járt már hasonló cipőben? Lefeküdtem a legjobb barátommal. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már egy éve vagyunk osztálytársak a sráccal,de csak pár hónapja lettünk jóba amikor egy tanulmányi utazáson együtt vettünk részt.Már akkor vibrált köztünk a levegő de tudtuk hogy ez nem lehet több barátságnál mivel osztálytársak vagyunk és nem mellesleg egy barátnőmnek az exe.Nagyon jóba lettünk, mindent megosztottunk egymással, minden nap írt nekem, keresett szóval tényleg az az igazi több mint barátság helyzet alakult ki.Pár hete felmerült közöttünk hogy mi lenne ha belevágnánk egy barátság extrákkal kapcsolatba minden kötöttség nélkül.Nem sokra rá meg is történt a dolog, nekem ő volt az első,én is neki.Megbeszéltük hogy nem változik ettől köztünk semmi minden marad a régi mert nem akarjuk elveszíteni a másikat.Közben ő találkozgatott egy másik lánnyal is de vele nem lett egyenlőre semmi,de köztünk viszont valami megváltozott,érzem.Furcsán viselkedik a társaságomban mintha már nem érdekelném vagy zavarban lenne, nem ír,nem keres sulin kívül pedig én teljesen normálisan kezelem a helyzetet.Mi változhatott benne?Nem értem, de nagyon hiányzik és rossz így.

18/L



2014. szept. 1. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy azért nem erőlteti a kapcsolattartást, nehogy az új csaja rájöjjön mi volt köztetek. Bár ezt lehetne másképp is intézni de hát túl fiatal még csodát ne várjunk :) 24/F
2014. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a csaj lenne az oka mivel vele végül nem lett semmi és gondolom én, ha már velem lefeküdt(miközben már randizgattak) akkor nem lehetnek olyan mély érzései a lány iránt..
2014. szept. 1. 16:50
 3/12 Költőnő? ***** válasza:
Lehet h te gátolod egy másik párkapcsolat kialakításában és ezért vett vissza. Barátság extrákkal-t csak kevesen tudják mind a két oldalról jól kezelni.
2014. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Igy jár az a nő, aki nem növesztett gerincet és képes lefeküdni a barátnője expasijával. Megérdemled.
2014. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet.Azt hittem hogy ő jól tudja majd, mivel az ő ötlete volt. Talán akkor kicsit el kéne tőle távolodnom és megvárnom hogy keressen?Mondjuk elég nehéz így hogy minden nap látom..
2014. szept. 1. 17:05
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem voltunk olyan jó barátnők de ez nem is lényeges ő is lecsapott pár fiút a kezemről a lényeg az hogy már előtte is nagyjából ismertük egymást a sráccal.
2014. szept. 1. 17:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Gerincnövesztés, ez legyen az elkövetkezendő 10 éves terved fő célpontja.


Érdekes, hogy vannak emberek, akiknél mikor az exbarátnő pasija próbált kikezdeni, tudtak nemet mondani, és elzavarni a jófenébe a tagot. Ezt a blamát.Ugye kedves?


Hááát látom nem vagyunk egyformák-és milyen jó hogy nem vagyunk egyformák:D Ezért van egyikünknek gerince a másikunknek meg csak egy csökevény.

2014. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*exbarátnő expasija, de mondhatjuk az exférjének is a tagot, mint móka Miki.
2014. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát akkor menjünk bele a kinek van gerince,kinek nincs témába. tök mindegy kivel kavarok az a valaki úgy is valaki másnak volt a barátja valamikor. nem azt mondtam hogy a legeslegjobb barátnőm exével, csak azt hogy egy barátnőm akivel jó ha havi szinten összefutok tehát ezzel kapcsolatban tényleg kíméljetek és csak az írjon akinek van értelmes válasza ;)
2014. szept. 1. 17:13
 10/12 anonim ***** válasza:
9 Szerintem a gerincnövesztés legyen a legfőbb célod, akkor még esetleg egyszer valaha ember lesz belőled.
2014. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!