Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/fiúk ti hogyan szexelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk ti hogyan szexeltetk/szexeltetek először? Leírjátok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Beraktam a kukimat a lány nunijába.
2014. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bénán, a többit nem részletezem.
2014. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy másodszor és harmadsozr is.....Nálam sok minden nem változott, rendbe volt mindig minden.
2014. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20 éves voltam, amikor először szexeltem :) A finak (aki a mai napig a barátom) beadtam, hogy én kacér, dögös lány vagyok, volt pár barátom, 1 egy éjszakásom... szimplán azért mondtam, mert nem akartam beégni, más részt pedig nem mindegyik pasi szereti, ha szűz lánnyal van dolga. Ő tipikusan olyan nőcsábász alkat volt, volt pár kalandja és kapcsolata, nem akartam alulmaradni. Kollégista voltam, nem akartuk még egymást bemutatni a szüleinknek 2 hét járás után, így felhívtam magamhoz, tudtam, hogy itt már akció lesz, mert mindig is szerette a szexet, sokszor arról beszélt és kapcsolaton kívül is akart velem kalandot, csak nem mentem bele. Az első alkalmat úgy időzítettem, hogy a menstruációm éppen elmúljon, tehát barnás lötyi még jöjjön. Ez azért volt szükséges, mert így ha vérzek is első alkalomkor, akkor nem jön rá a dologra és a mensimre foghatom :D Megtörtént, nem vette észre :) 1 év után nem sokkal bevallottam Neki, hogy Ő volt az első, nevetett rajta egyet :D
2014. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!