Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek másik autót vezetni? (....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek másik autót vezetni? (. ) Mért nem érti meg?

Figyelt kérdés

volt egy rossz "élményem" a témával kapcsolatban, mikor lerobban a saját autóm, és a cégeset kellett volna vezetnem... én úgy gondoltam, persze, mért is ne. Megy ez nekem.... de nem.... nem ment :( 50 ezer volt a kár benne.

Akkor megfogadtam a sajátomon kívül nem vezetek más autót... párom ezt nem akarja elfogadni.... illetve nem próbál segíteni, hogy ne okozzon ez traumát nekem... mert hétvégén a töltésen autózva megállt, és kiszállt, majd szólt hogy üljek át a helyére. Nem voltam képes rá. Sírógörcsöt kaptam. Mért nem veszi észre, hogy nem makacsság és hiszti ez nálam?



2014. szept. 2. 07:45
1 2 3
 1/23 menta34 ***** válasza:
59%
Megérti, csak segíteni próbál.
2014. szept. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ...csak elég drasztuűikusan próbált. szerintem.... meg ott voltak a gyerekek is a kocsiban, meg a barátja is.... nem szerettem volna ha látják a bénázásom, és azt se hogy tudják ezt a félelmem! és hirtelen jött tőle, nem beszéltünk erről előtte se....
2014. szept. 2. 07:51
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

Csakhogy ez makacssag es hiszti.


Miert ne tudtal volna vezetni egy toltesen, ahol kozel s tavol semmi forgalom? Ne legyel mar ennyire korlatolt. Az egyik auto olyan mint a masik, ha az egyiket tudod vezetni akkor a masikat is. kulonben is: nem a vezetes a nehez, hanem a kozlekedes!

2014. szept. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, az esetemből kiindulva de úgy látszik elkerülte a figyelmed kedves második válaszoló. mivel azzal az autóval minimum 5ször fulladtam le, mielőtt elindult volna.... és a hűtőjét törtem össze... muivel megállni se lehetett vele.... szerinted??? nem ez a két legfontosabb az indulás és a megállás? egyébként 2 éve vezetek, 14 éve van jogsim.... a sajátommal tán az első napokban volt ilyen gondom az indulással.... mással soha semmi.
2014. szept. 2. 08:00
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy drasztikusan próbálta, de biztos ismered a "sokkterápia" kifejezést. Amúgy habár jogsim nincsen, de a vörösborral voltam így...úgybeb*sztam tőle mindig... bevedeltem 3 üveggel +pár sör...és hát még fiatal voltam, kiütött mint állat, sugárban okádtam és szentül megfogadtam, hogy soha-soha többé a büdös életben nem fogok kib*szott bort inni! ÉS meg is tartottam...következő péntekig! Szóval no para, ha én is elég bátor voltam hétről hétre szembenézni az alkohollal, te is elég bártor leszel másik autót vezetni ;)
2014. szept. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöknek igaza van. Értem, hogy a párod szeretne segíteni, jó ötlet az is, hogy a töltésen, ahol gondolom, nincs igazán forgalom.

Viszont ezt kettesben kéne, nem a gyerekekkel meg ismerősökkel együtt.

Egyébként az a fontos, hogy a saját autódba ne görcsösen ülj bele. Azt nem tudom, hogy van-e jelentősége, hogy más autót is vezess.

2014. szept. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy segíteni próbál, de "párod" egy tapintatlan tapló. Ennyi. Miért nem veszi észre? Mert lenéz téged.
2014. szept. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

5-ös, köszönöm a vörösboros példát! kicsit más eset, de jól esett! :)

6-os válaszoló kedves! köszönöm neked is a választ! sajnos most az én kocsim ablaktörlője elromlott és ez lenne a legegyszerűbb megoldás, ezért kéne vezetnem az övét. vidékre járok dolgozni autóval.

A sajátomban nincs para... már az első beüléskor minden annyira kézre állt... és nem féltem :) imádom vezetni!...

2014. szept. 2. 08:17
 9/23 menta34 ***** válasza:
Hát igen, nem a gyerekek meg a barát mellett kellett volna hanem csak kettesben.
2014. szept. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ha szükség van arra, hogy az ő autóját vezesd, akkor menjetek el kettesben gyakorolni.

Vagy ha van más lehetőséged az utazásra, akkor addig legfeljebb buszozol pár napig. (gondolom, nem tart sokáig megjavítani a tiédet)

2014. szept. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!