Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ciki ha egy 14 és egy 11...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gergő14 kérdése:

Az ciki ha egy 14 és egy 11 éves együtt van?

Figyelt kérdés
öszinte válaszokat kérek köszönöm
2014. szept. 2. 15:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem az.
2014. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Na, akkor bővebben is kifejtem az álláspontom:

Szerintem 11 évesen még nagyon gyerek az illető, ettől kezdve nem biztos, hogy úgy fogja "kapcsolatot". Persze azt is aláírom, hogy a 14 sem egy nagy életkor, viszont szerintem egy 8.-osban vagy 9.-esben már van annyi értelem és érettség, hogy az ilyesmit normálisan tudja kezelni (persze vannak negatív kivételek). Unokatesóm sulijában például az egyik hetedikes lány egy negyedikes fiúval "jár". Most gondoljunk bele... Mit kezd egy ekkor lány egy "kisfiúval"? Korrepetálja vagy esetleg megvédi a nagyobbaktól... De többet nem tudok köztük elképzelni.

Egyébként általánosban elég nagy korkülönbségnek számít már 2-3 év is, negyvent elhagyva meg már az 5-6 év se olyan sok.

2014. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Dehogy. Jövő héten már a nagycsoportban keresgéltek?
2014. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen,az
2014. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Eléggé!! :DD

11 évesen k**va gáz hogyha már kezdi a "pasizást"!

2014. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát, nálam 2 éve, amikor 15 voltam, próbálkozott be egy 11 éves csaj. Nyilván visszautasítottam, hiszen ilyen korban sok ez a korkülönbség. Majd ha ő lesz 15 (vagy a te esetedben 14), akkor lehetne valami, de addigra úgyis mindkettőnknek más lesz valszeg.

Szóval szerintem ilyen korban még ez sok. Azért egy 11 éves még kislány az ilyesmihez. Barátkozni persze lehet :)

2014. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!