Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak nekik, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak nekik, hogy már végre megértsék és ne zaklassanak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Álmaimban nem gondoltam volna hogy én ide kérdést fogok feltenni, de már teljesen tanácstalan vagyok!

Van két fiú ismerősöm akik nagyon odavannak értem, igazából már volt rá példa hogy nekem kezdték el mondani, hogy mennyire féltékenyek egymásra, ami egy darabig még vicces volt nekik is mert csak viccelődtünk, de mostanra lett a legrosszabb. Ahogy elkezdődött egy újabb év az egyetemen, el kellett költöznöm másik városba, és nagyon hiányzom mindkettőjüknek, holott nem is lakunk ugyanott.

Ők nagyon szeretnék ha ugyanannyit beszélnék velük, és nehezen értik meg hogy nekem órákra kell bejárnom, mert ők nem tanulnak, és állandóan kérdezgetik hogy mikor leszek itt, de már kezd zavarni mert én sem tudom előre, mert nem egyedül élek itt, és másoktól függ hogy hogyan alakul egy-egy napom.

Na de a múltkor történt a legérdekesebb dolog! Összebeszéltek a hátam mögött, hogy elhoznak innen, mert panaszkodtam, hogy a szomszédaink borzasztó hangosak és nem is tudtam egész éjjel tőlük aludni. Nem tudom mit csináljak, hogy megértsék, hogy nekem most itt van a helyem, és nem tudok egész nap a gép előtt ülni.

Ja, és még hozzá tartozik, hogy ők egész eddig ugye utálták egymást, de most annyira jóba lettek, hogy nem bírok már velük! Állandóan írogatnak, hogy jöjjek fel, és szánjak rájuk időt annyi időt mint eddig, de nem értik meg hogy mióta eljöttem otthonról sokkal több dolgom lett!

Segítsetek légy szíves, hogyan állítsam le őket, hogy tudjak egy kicsit élni? Nem szeretném őket megbántani, de már ők bántanak!



2014. szept. 2. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Toltsunk fel a facebookodra egy kepet amin te meg en csokolozunk.
2014. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fb állítsd át h kapcsolatban ...

hátha leesik nekik

meg írd ki h milyen klassz a pasid

2014. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most ti vicceltek, vagy van akinél ez már bevált?
2014. szept. 2. 16:33
 4/11 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy magadnak is felesleges problémát csinálsz?

Csak nyafogsz ahelyett, hogy egész egyszerűen nem reagálsz a fiúkra. Nem kötelező a neten elérhetőnek lenni, sőt a telefonnál is le lehet tiltani akivel nem akarunk kommunikálni.

Egyetemista létedre ennyi eszed neked is lehetne, hogy használd a neten, telefonon a letiltás opciót.

Így senki nem fog tudni zaklatni..ennyire egyszerű.

2014. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mi lenne ha ugyanezt elmondanad nekik is?
2014. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem, csak az a baj hogy ha letiltom őket akkor megsértődnek, eljátsszák a hattyú halálát és felhívnak másik telefonról, vagy írnak más névről. Megtalálnak! Amúgy jó fejek, de néha már sok belőlük.
2014. szept. 2. 16:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugyan, és téged mióta érdekel, hogy megsértődnek?? Hiszen ép azt akarod, hogy ne zaklassanak.

Vagy mond meg nekik, hogy eleged van belőlük, ne hívjanak, ne írjanak, és tojd le ha megsértődnek, vagy tiltsd le őket.

Ha felhívnak más telefonszámon, akkor fogod, és leteszed szó nélkül. Ha írnak más helyről akkor azt is letiltod. Majd megunják.

De így olvasva te nem is igazán akarod, hogy abbahagyják.. hiszen csak kifogásokat gyártasz..

2014. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

másik lehetőség h komolyan elbeszélgetsz velük

bocsi de én nem érek erre rá és ..........

és szépen elmondod nekik amit itt nekünk ...

majd közlöd h ha nem tartják be a megfelelő távolságot akkor mindenhonnan letiltod őket


am meg komolyan nem kell mindig elérhetőnek lenni


ha ez sem megy

egyszer vedd fel úgy a telefont mintha szex után lennél egy jó pasival :-)

2014. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, mert már lelkiismereti problémát csinálnak nekem! És mert eddig tök jól elbeszélgettünk, de most ők hirtelen mintha összebeszéltek volna! Már nem tudom mit csináljak, tiltottam már le őket, de nem hatott. A telefont rendszerint már senkinek nincs is kedvem felvenni, mert félek hogy ott is elkezdik mondani hogy menjek már fel. Az üzeneteikre nem reagálok rögtön, de akkor meg kérdezik hol voltam, de én nem akarok mindenről beszámolni!
2014. szept. 2. 16:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Facebookon lehet olyat is,hogy csak személyeket külön kikapcsolni a chatoldalról,kikapcsolod őket és annyi..

Mobilon meg ha látod hogy hivnak,nem reagálsz..


Ugya,ha nagyon zavarna lenne egy kis eszed,hogy lerázd őket,és nem azon agyalnál,hogy most akkor megsértődnek..

2014. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!