Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

168cm 60kg vekony?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
fiú lány?
2014. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lany
2014. szept. 2. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Mekkora melled? Ha nagy akkor soványka vagy, ha kicsi akkor jó. Ha közepes szedhetnél még egy kicsit magadra. No offense
2014. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva nem (162 cm 55 kg és finoman szólva se vagyok vékony) , de látni kéne az arányokat.
2014. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sportolsz? Ha izmos vagy vékony lehetsz, ha soha az életben nem sportoltál valószínűleg suci.

Én pl 172cm vagyok és 59kg. Sportolok, és viszonylag vékony vagyok. Régen ugyanennyi kilóval kicsit ducibb voltam, amikor nem csináltam semmit.

2014. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
168 cm vagyok és 50 kg. Még így sem mondja rám senki, hogy vékony lennék. Tök normális, átlagos. Voltam 55 kg, úgy felesleg volt rajtam, 60 kilóval szörnyen érezném magam. Max. 55 kg-ig mennék el, de csak úgy, hogy izmot szedek fel, nem pedig hízok. Nem sportolok, nem vagyok izmos, így a 48-50 az ideális számomra.
2014. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!