Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem alap, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem alap, hogy egy nő élete végéig el legyen tartva, és maximum házimunkával, és a gyerekkel kell foglalkoznia?

Figyelt kérdés
26f
2014. szept. 3. 15:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Én 27 leszek, és egyedül az én fizetésemből élünk mi ketten a lánnyal meg a 8 hónapos babával. Próbáld ki te is, csak 1 hónapra és megtudod, hogy nem árt ha az asszony is dolgozik, ha csak 4-6 órában is. Jól tud jönni egy kis plusz bevétel a konyhára, majd megtudod egyszer te is :P
2014. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Igen csak szerinted alap!!
2014. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél, hogy udvaroljanak neked? :)

Vannak még olyan férfiak, akik szerint is így kellene. Csak ez manapság már nem kivitelezhető, mert 2 fizuból is nehéz fennmaradni, nem hogy egyből.

2014. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Ez neveltetéstől is függ szerintem. Régen ez volt a divat, manapság már a nők is komoly karrierre vágynak, nem pedig otthon mosni főzni takarítani, gyereket nevelni. De ha a párodnak ez megfelel akkor nincs vele baj
2014. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
23%

cserébe napi 2x orál heti 4-5x full szexx

napi 3-4 hideg sör

a nehéz napokon call girl mindenn nap igy fer :-o :-D :-)

2014. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt most itthon kevesen engedhetik meg.

Ha ilyen előadódna, én akkor is megpróbálnék 4-6 órában dolgozni, mert nagyon hiányozna a társaság (ne csak a férjemmel meg a gyerekekkel legyek egész nap).

2014. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

halálra unná magát otthol egész nap illetve járna hozzá egy szerető. :-o:-( ezt akarod?

keresel neki 5-600 ezret amiből mindezt megvalósitod

hajrá

2014. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Szerintem meg miért ne élvezhetné egy nő is a munkáját? Nekem uncsi lenne... de kedves tőled ez a felfogás, csakhogy ez kivitelezhetetlen, sokszor 2 fizu is kevés:(
2014. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem lenne teljes élet, szükségem van a napi alkotó munkára.
2014. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Manapsag ez anyagilag nem kivitelezheto (gondold csak meg kicsit jobban), talan Daniaba vagy Nemetorszagba talan, bar ott sem szokas szerintem.
2014. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!