Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Daniel142 kérdése:

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom, nöjébe szerettem bele...de ezt tudták mind ketten...eleinte nem kedveltük egymást, de a barátom az én facémbol beszélgetett vele és olyanokat irt, hogy puszii a hasad alá meg stb.....és egyre többet jött a barátomhoz és igy alakult ki az érzelem....elkezdtem magamtol vele beszélgetni és mindent elmondtunk egymásnak, megbiztunk egymásban...egy este mondta hogy szakitani akkar a haverommal...de kertem hogy ne....és akkor mondta "hogy nem igy kellet vna megismerkednünk"....igy levágtam mindent....hogy ő is szeret.....megegyeztünk , hogy elfeledjük egymást...pár napig ment is, de eltört nála a mécses a haverom elött és mondta neki hogy régota nem szereti....de nem mondta el hogy én vagyok az....felhivott haverom hogy tudok e vmit rola, mondtam igen én vagyok az a harmadik személy....öszeveszet velem....és jogosan elmondott mindenek mindenkinek....és ez után kezdtem el ugy beszélgetni a lányal....aztán öszejöttünk...és jo is volt minden aug. 20-ig mikor megcsalt...akkor szakitotam...de visza könyörögte magát...de párnapra rá ismét öszevesztünk ezzen de megint visza könyörögte magát.....de tegnap végleg szakitotunk....és most se haverom, se nőm..még más lány se mert lezártam miatta mindent.....sors iróniája...ezt érdemlem....
2014. szept. 3. 17:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
hát erről nagyon nem te tehetsz mivel a szerelem határtalan meg mi8nden de mindig a barátok az elsők mert ők mindig ott vannak neked és segíteni fognak mindig a lányok/fiúk meg jönnek és mennek :)) írj vagy hívd fel a haverodat és mond meg neki hogy igaza volt meg hogy sajnálod és biztos megbocsájt :)
2014. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
En szerettem ezt a lányt...de a haverom azt mondta soha többé...most nagyon ösze vagyok zavarodva.....pár honapja en is elitéltem az ilyent...de igy....de nem fogok "behodolni"
2014. szept. 3. 17:55
 3/11 anonim válasza:
soha... :D gyakori szó de senki se tudja a jelentését és csak dühből mondta :DD próbáld meg hívd fel ártani nem árt .. a lány meg egy rossz döntés volt :/ majd tovább lépsz mindig jön egty másik lány
2014. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, holnap letisztazom a lány dolgot is végleg végleg...és megprobálok a srácal is beszélni..de nem tudom hogy menni fog e a beszelgetés
2014. szept. 3. 18:30
 5/11 anonim válasza:
biztos kibékültök :D szerencsét^^
2014. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megérdemled a sorsod.
2014. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5ös....és rájöttem 6os!.....
2014. szept. 3. 22:33
 8/11 anonim válasza:
hát k*rvára nem érdemli meg már nem azért -.-"
2014. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem...igaza van...voltam olyan gyökér, hogy nem tudtam parancsolni az érzelmeimnek és fülig bele szerettem...és nem vettem figyelembe mit élhet át más...httt megtudtam..nem jo érzés....
2014. szept. 4. 16:35
 10/11 anonim válasza:
nehogy elhidd :DD tudooood a szívnek nem lehet parancsolni... :D beleszerettél ennyi... azért a csaj se utasított el SŐŐŐT, ő is beléd zúgott :DD
2014. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!