Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jelent valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozom egy Kaufland árúházban kasszásként és van egy lány aki mindig az én kasszámhoz jön fizetni, még akkor is, ha az enyém előtt hosszabb sor van mint a többi előtt (12 kassza van). Minden nap bejön venni valami apróságot és mindig nálam fizet. Szerintetek ez jelent valamit, esetleg akar tőlem valamit? mindig elég kedvesen viselkedik és mosolyog is rám általában.

2014. szept. 6. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, hivd el valahová:)
2014. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De ne egyből hátra a raktárba :D
2014. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam már rá, de sajnos nem vagyok az a kezdeményezős típus és flörtölésben sem vagyok a legjobb. Lehet h ciki, de eddig mindig a csajok szedtek fel engem és nem fordítva :D

Amúgy sem tudom, hogy egy ilyen helyen, hogy tudnám ezt jelezni felé, hogy ő is érdekel engem.

2014. szept. 6. 22:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!