Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerethet mar a baratom?

Figyelt kérdés
Tobb evig kuzdott ertem ez a fiu,majd elkezdtem viszonozni,nagyon szerelmes volt akkor.igazan boldogok voltunk de feleve minden megvaltozott en meg mindig nagyon szerelmes vagyok.o mar nem pedig azt mondja igen de ez mar nala csak kotodes szerintem.mar nem is akar szexelni,pedig a kapcsolatunk elejen a napi 3 is keves volt,most egy heten 1-2. Es az is ha en mondom.sokat veszekszunk.mar nem igazan foglalkozik velem ha szolok neki mintha megse akarna hallani.mit csinaljak? Szakitani nem szeretnek mert akkor meg elkezd idegeskedni es kiabalni.muszaj valami megoldas mert igy nem vagyunk boldogok,legalabbis en nem. 16/L
2014. szept. 7. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Dugj mással.
2014. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló nálunk is a helyzet most...így ráhagyom,most fáradtam bele abba,hogy mindig jelzem neki,szólok,de nem vesz komolyan,nem érti meg..

Így úgy döntöttem,hogy ha nem muszáj nem beszélgetek vele,nem bújok hozzá,nem fekszem le vele.

Majd meglátjuk mennyire veszi észre magát.

Többet fogok kimozdulni nélküle,vagy inkább egyedül lenni..mostanában még az is jobb lassan..

2014. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En is ezt csinalom de sajnos engen igysem vesz eszre.remelem nalatok segit a helyzeten
2014. szept. 7. 15:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy segít-e majd...

Van most fesztivál oda akart ma kivinni,de mondtam neki,hogy nekem nincs kedvem...mondom miért nem pihenünk itthon inkább?Erre ő,hogy hát nem kipihentem magam?!

Na mindegy...úgyhogy megkérdezte 20 perc múlva mégegyszer,hogy megyek-e,mondom nem.Azt mondta jó,majd jön,fogta magát és elment egymaga a fesztiválra.

Egy kezemen megtudom számolni,hogy a 2 év alatt hányszor kaptam tőle virágot...max. 2.szer...többször biztosan nem!

2014. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!