Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatalabb nálam a pasim 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb nálam a pasim 10 évvel van ennek jövője?

Figyelt kérdés
Már 7. éve vagyunk együtt, laktunk is együtt, most éppen hazaköltözött fél éve de két hétnél tovább nem bírjuk egymás nélkül. Mindig folytatjuk. én 41 vagyok és három gyönyörű lányom van. Gyermekem már nem lehet, megműtöttek tavaly daganat miatt, végig ápolt amikor beteg voltam. Soha nem hagy magamra. Én küldöm el de visszajön. Szeretem de tudom neki más jobb lenne aki még szülhet neki. Megérdemli. De imád és fogalmam sincs ez hová vezet.

2014. szept. 7. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
7 éve együtt vagytok, és azt kérdezed, van-e jövője? Még ha 7 napja lennétek együtt... Nyilván van, ha eddig együtt maradtatok. 7 év vagy 27 év itt már nem oszt, nem szoroz.
2014. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, van jövőtök. Csak beszéljétek meg, hogy mi a problémája, miért ment el, és hogyan oldhatnátok meg. Fontos a kommunikáció. Sok sikert! :)
2014. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De lelkiismeretfurdalás gyötör fojton, ő egy szem fiú és ha végleg velünk marad hogy lesz saját gyermeke? A szülei elfogadtak régen de most nem járunk össze, szerintem reménykedtek, hogy végre elszakad tőlem amikor utoljára hazaköltözött.
2014. szept. 7. 13:18
 4/7 A kérdező kommentje:
pénzbeosztási gondok voltak és nevelni akarta a lányaim de ,úgy nagyon szigorúan...ezért küldtem el. azóta bebizonyította beosztja a pénzt, spórolt egy saját autóra és most már beszélget a lányokkal ha gond van nem kiabál bár még néha elveszti a fejét. rászólok és lehiggad.
2014. szept. 7. 13:22
 5/7 A kérdező kommentje:
de gyermeket akkor se tudok szülni neki
2014. szept. 7. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy férfinek nem olyan nagy probléma hogy nem lehet saját gyereke mint egy nőnek.
2014. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak hogy ő egy szem gyerek és nevelni pedig az enyémeket mindig kicsit túl erőszakosan neveli...szerinte nem gond pár pofon...s már előfordult. ekkor jól összevesztünk.
2014. szept. 13. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!