Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ugy gondoljak hogy mindenkinek megvan a maga titka a kapcsolatban mit szolnak ezekhez az esetekhez?

Figyelt kérdés
Annyiszor irjak itt hogy mindenkinek meglehet a maga titka a kapcsolatokban. Van egeszsegugyben dolgozo rokonom tole tudok torteneteket amikor nemi betegek lettek ugy hogy elhallgatotta a masik fel vagy nem tudott rola de sejtette hogy az elozo szexualis kapcsolataban valamit osszeszedhetett vagy szakitas utan nem szolt a volt mennyasszonynak. Tehat vannak koztuk olyan amik komoly kapcsolatokban tortentek de a pasi vagy no nem szolt rola hogy mennyi kapcsolata volt elozoleg.
2014. szept. 8. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Mert ha beszámol az összes előző kapcsolatáról, akkor szerinted szex előtt mindenki rohan a nemi-beteggondozóba, hogy igazolást kérjen?
2014. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aki sok megbizhatatlan szexualis kalandba keveredett annak nem artana elotte kivizsgaltatni magat.
2014. szept. 8. 16:56
 3/12 anonim ***** válasza:
A saját és a partnere biztonsága érdekében valóban nem árt kivizsgáltatnia magát, de ez nem jelenti azt, hogy az előző magánéletéről be kellene számolnia a jelenlegi párjának.
2014. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De a tobbseg nem vizsgaltatja ki magat mert nem is gondol ra hogy valamit osszeszedhetett es ez eleg gaz hogy sokan sunyin alattomosan megfertozik a masikat holott gondolhatnak hogy a discoban felszedett pasi, no mindenkivel elmegy nemcsak veluk.
2014. szept. 8. 17:04
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

kivizsgálás nem árt

de ez most hogy képzeled?

mindenki ír egy listát, h kivel mikor mi volt?!

2014. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nyilvan ha van egy partnered aki felelosen elte az eletet nem szexelt fuvel-faval meggondolatlanul mas a helyzet. De rengeteg olyan ember van aki egyejszakas kalandban nem hasznal gumit oralis szexnel eszebe sincs hogy megfertozodhet es igy eselyesebb hogy valamit osszeszed.
2014. szept. 8. 17:12
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Egyetlen partnertől is el lehet kapni, így ennyi erővel aki valaha dugott gumi nélkül, mindig menjen el kivizsgáltatni magát.

Másrészt, ha ő maga se tud a betegségről, akkor hogyan szólna?

2014. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatnál alap, hogy megbeszélem, hogy mi merre hány méter. Összesen 3 férfi volt az életemben, ebből az egyik 5 éves kapcsolat (első mindkettőnknek), utána belekavarodtam egy pár hónaposba, ami nem igazán érzelmeken alapult és ott labilis érzelmi állapot miatt hirtelen történt meg a dolog. Nem tűnt nagy nőcsábásznak a srác, utána rákérdeztem hány partnere volt, mire bejelentette hogy 5. Hát volt ijedtség rendesen a részemről. Életben többet ilyet nem csinálok az tuti. Azóta új párkapcsolatom van, tudom, hogy ez már örökké tart. :)
2014. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen egyetlen partnertol is ellehet kapni abban az esetben ha olyan eletvitelt elt. Ezert irtam hogy artatlanul meg lehet fertozodni ha a partnered elsunyogja a korabbi eletvitelet. Ugy szolna hogy altalaban az ember tudja hany emberrel fekudt le? Nyilvan ha volt korulbelul 10 felelotlen vedekezes nelkuli kapcsolatod eselyesebb hogy osszeszedtel valamit, mintha csak komoly kapcsolatban szexeltel vedekezes nelkul.
2014. szept. 8. 17:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Az eddig barátaim közül egyik sem tudta megmondani, pontosan hány nővel volt. Azért, mert sokkal, és azért se, mert nem striguláztak, nem vezettek róluk naplót. Voltak hosszabbak-rövidebbek, és kész. Férfiak, egyik sem lepett meg. Én egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány pasival feküdtem le, mégse neveztem meg őket eddig senkinek, hogy ezzel és ezzel eddig és eddig voltam együtt. Én úgy gondolom, hogy egy normális ember odafigyel a védekezésre, és én csak olyan emberrel jövök össze, akin látom, hogy normális, és felelősségteljes a saját egészségét illetően is. Hosszú kapcsolatban én sem szoktam óvszert használni, de egyéjszakásnál természetesen igen. Ez az eddigi partnereimre is igaz. Egy páromat se küldtem még el nemibeteg gondozóba kivizsgálásra, mert ez az alapvető bizalom hiányát jelentené számomra, bizalom nélkül pedig nem alakítok ki kapcsolatot senkivel. Eddig soha semmit nem kaptam el, még hüvelygombám se volt.
2014. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!