Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
barátommal 5hónapja vagyunk együtt, eddig az esetek többségébem vitt magával a bulikba stb. De múlthéten volt nállunk egy fel vonulás amire ment, én nem igaz hogy megkérdezte hogy megyek de nem is nagyon tudtam és akartam volna menni.. Mikor vége lett ennek az egésznek (ugy volt hogy akkor hív mert megvolt beszélve hogy ott alszom) nem hívott aztán este felhívtam hogy mivan vele és mondta h haverjaival van meg ilyenek.. ezzel nincs is semmi bajom . De ma mondta hogy lesz egy másik városban is ilyen felv. és hogy nem baj hogy megy e . Eszébe sem jutott hogy tőlem megkérdezze hogy nem e mennék. Ebből már lehet arra következtetni hogy kezd megunni ? ő 21 én 17 vagyok..
2014. szept. 8. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebből lehet arra következtetni hogy már unja a piócaságod.
2014. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerencstlent hagyd egy kicsit elni!
2014. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!