Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belenéztem a barátnőm faceebok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a barátnőm faceebokjában. Bűntudatom van?

Figyelt kérdés
Tudjuk egymás jelszavát,nincs titkunk egymás elött,a gép is úgy van beállítva hogy automatikusan belépjen.Véletlenül az övével léptem be és elkezdtem nézegetni.Nem tudom mi ütött belém,de soha nem csináltam ilyet.Nagyon cudarul érzem magam.
2014. szept. 9. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mondd el neki
2014. szept. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja mond el.Nincs abból semmi.
2014. szept. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És ez miért baj?
2014. szept. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem baj,de annak ellenére hogy nincs titkunk nem szoktam belépegetni az emailjaiba,vagy a facebookjába,ő sem én sem.Úgy gondolom ennek ellenére mindenkinek kell hogy legyen privát szférája,de lehet csak én fújom fel a dolgot.
2014. szept. 9. 07:57
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Persze, hogy bűntudatod van, mert az alap erkölscrendetet legyőzte a túlzott kíváncsiságod.


Nincs semmi gond, de beszéld meg ezt vele részletesen és alaposan, és meglátod, hogy elmúlik a bűntudatod (feltéve, ha a lány megbocsát).

2014. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Biztos hogy megbocsájt,de akkor is nagyon ciki lesz ezt elmondani.Nagyon undorodom magamtól.

Vszinü azért van bűntudatom,mert én szabálytisztelő vagyok és nem szoktam ilyeneket csinálni.

2014. szept. 9. 08:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem nézünk bele más telefonjába/levelébe/facebookjába/stb. nem is a szabályok, hanem inkább a másik ember alapvető tisztelete. Ha velem tenné meg valaki, én arra gondolnék, hogy az illető semmire nem becsül engem, hiszen még azt sem tartja tiszteletben, hogy én egy másik ember vagyok, saját magánszférával.

Szóval elhiszem, hogy bűntudatod van, van is rá okod, de ez azt jelenti, te normális vagy, csak egy pillanatra túl kíváncsi voltál...

2014. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ma 08:20


Soha nem csináltam ilyet!Amikor megcsináltam,hányingerem volt magamtól,szédültem minden bajom volt.Én nem ilyen vagyok.

2014. szept. 9. 08:23
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen megértem a problémát, és magas erkölcsi tisztaságra vall, hogy ezt érzed. De gyarlók vagyunk hibázunk, és az ezekből eredő feszültséget úgy lehet oldani, hogy megpróbáljuk megérteni, feldolgozni (ebben az esetben elmondani, hogy bocsánat de elkezdtem olvasni) és elhatározni, máskor nem így teszünk

- végül is az egész egy tapasztalaton keresztüli tanítás a számodra.

2014. szept. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És találtál benne valamit???félre kacsintás? Am jól tetted,hogy ellenőrzöd a csajod így is kell,ha nem tetszik neki akkor jöhet Mehet a Takarékszövetkezet........😊😊
2014. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!