Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

én 25 éves vagyok a barátnőm 18.

Júniusba jöttünk össze. Elég önfejű lány,amikor együtt vagyunk akkor jó vele,megértő és figyelmes. de mint a legtöbb hasonló korú lánynak vannak más emberek is az életében. vannak nagyon jó barátnői,akik szintén fontosak neki. ezért sok időt tölt velük is. velem többet igaz. szóval erre nem is panaszkodok. de van,hogy még elmegy bulizni csavarogni elég gyakran. én ezt elmondtam neki,hogy zavar,és azt mondta,hogy sajnálja,de a barátnői a nehéz időkben mindig mellette voltak,ezért ha szólnak neki mindig velük lesz.Azt mondta ne akarjam,hogy választani kelljen közülük,meg köztem. Én többször szóvá tettem,hogy úgy érzem elhanyagol,és vannak más emberek az életében akik fontosabbak neki,mint én. azt mondta erre,hogy sajnálja,ha így érzem,de nem így van.

Tegnap taliztunk,és ma is szerettem volna,de azt mondta majd holnap,mert tanulnia is kell azért,amit megértek. csak mikor ma jöttem haza előbb boltból találkoztam vele,és barátnőjével jött,kutyát sétáltatott,egyszer már szakítottunk,és megígértem neki,hogy megértőbb leszek,de így nehéz,ha ezt látom. dél óta nem is írt nekem meg semmi,de barátnőjével már talizott ahogy láttam,pedig nem is egy suliba járnak. Lehet,hogy 25 évesen gyerekes dolog ilyeneken kiakadni,de úgy érzem sokszor,hogy én csak pótlék vagyok neki,és utálom ha hülyének néznek. mit tegyek szerintetek? mert szeretem,amúgy csendes jószívű lány,csak vannak fura dolgai,és sokszor megkérdezem magamtól,hogy mit várhatok egy 18 éves lánytól..


2014. szept. 9. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg kezdj korodbeliekkel, es ne tinikkel. Akkor talan lesz nehany kozos pont amire lehet kapcsolatot epiteni.
2014. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális ez a dolog. 18 évesen még az az élet, hogy gimnázium,barátok,barátnők,sport-hobbi és ha még belefér,akkor járás valakivel.


Összeköltözős és egyéb komoly dolgokat ne várj el tőle.

2014. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!