Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bizonyítsam egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam egy lánynak, aki csak barátként gondol rám, hogy halálosan szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Bármit megtennék érte, és visszautasított, de közel kerültünk egymáshoz, csak többet nem akar, én viszont így nem tudom meddig bírom mellette...
2014. szept. 9. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
sehogy, hagyd magára, úgysem fog összejönni veled
2014. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még nem szeretne beléd, talán inkább kínosan érezné magát ha elkezdenél neki bizonyítgatni. Ha nem bírod így mellette, ne barátkozzatok.
2014. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet, csak én vagyok a női fél. Szerintem hagyd. A barátság zónában ragadtunk és ha a csillagokat hoznánk le sem néznének ránk máshogy. Én megszakítottam az illetővel minden kapcsolatot, mert nem szeretnék mégjobban szenvedni a társaságában.
2014. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szard le a pi_csába és futni fog utánad!
2014. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vigyél neki egy rózsát, vallj szerelmet, majd adj neki egy szenvedélyes csókot!
2014. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne csinálj semmit, csak elcseszed a barátságotokat. Volt már olyan, hogy agy barátom belém szeretett, én visszautasítottam, ő nem állt le és ezért tönkrement a barátságunk. Csak ne csinálj semmit!
2014. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ha nem teszek semmit, nem jutok sehova, csak szenvedek, ha tovább próbálkozom, lehet rámegy a barátságunk, de akkor legalább nem kell szenvednem mellette
2014. szept. 10. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!