Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tököl az lemarad?

Figyelt kérdés

Egy hónapja ismertem meg egy fickót, mivel nagyon tolakodott, három hét után találkoztam vele. Egyszer randiztunk. Mondtam neki, h nekem is vonzó, de egyenlőre ismerjük meg egymást.

Erre ő másnap össze jött egy csajszival. Azóta "szerelmes".

Kicsit furcsa, nem tudom hová tenni a dolgot.


2014. szept. 9. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutasson már a világ valami újat is...-.-
2014. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel nagyon tolakodott, te találkoztál vele.


Nos, egy normális férfi nem nyüstöl, ha nemet mondasz, hanem elfogadja. A te fickód meg addig nyomult, míg igent mondtál. Mit vártál tőle? Miért mentél egyáltalán bele? Ha vonzódtál hozzá, akkor meg minek kéretted magad?

2014. szept. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja ez egy teljesen idegen ember volt, és szokatlan, h levelekkel bombáz így valaki.

Az is furi volt, h rögtön rám öntötte az életét... Nem bánom, csak nem értem, h minek kellett neki ez a cécó.

Azóta meg kitalálta, h attól, mert kapcsolatban van, még talizzunk, mert nagyon tetszem neki, csak nem tud várni....

Na nem, ez nálam nem jön be.

2014. szept. 9. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első barátomig én is így gondoltam, de ő is felvilágosított róla meg az élet is azzal igazolt, hogy nem érdemes várni(=túl sokáig húzni a dolgot), mert akkor úgy érzi a srác, hogy csak barátnak kell és keresni fog mást.

Neten még sosem ismerkedtem. Élőben általában a kölcsönös vonzalmat azonnal észre vesszük. 1-2 hétig beszélünk, utána randi, összejövünk, első 2-3 hétben kiderül, hogy ki mit akar, működik-e. Vagy együtt maradunk vagy nem. 3 hónap után éreztem, hogy igazán megismertem és rájöttem, hogy jól választottam.

Ez a pasi biztos nagyon szeretett volna valakit, meg nem akar véletlenül sem a barátzónában maradni.

2014. szept. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, amit a 3. hozzászólásban írtál, teljesen érthető. A barátnője mellé akart valakit. Jó, hogy nem mentél bele.

4-es voltam.

2014. szept. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!