Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek abból mert privátb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek abból mert privátba részletes leírom valakinek a problémáimat abból soha nem tudhatják ki vagyok?

Figyelt kérdés
Azt senkinek nem írom meg, mi a nevem, vagy hol lakom.
2014. szept. 10. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ha nem árulsz el nagyon személyes információkat.
2014. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csak akkor ha nagyon közeli ismerősöd
2014. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Milyen nagyon személyes információkra gondolsz?
2014. szept. 10. 12:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Neveket,helyeket,évszámokat,korokat meg kell változtatni és akkor nem lehet olyan nagy probléma.És soha nem menj a részletekig!
2014. szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ismer akkor nagyon kicsi rá az esély. Apró foszlányokból is lehet következtetni, de konkrétan szerintem nem lehet beazonosítani. Persze ez nagyban függ attól, hogy kinek és mit árultál el....
2014. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mint írtam nevet nem szoktam kiírni soha senkinek. A kérdéseimben valamikor leírom a valódi koromat, de valamikor másnak más írok. Csak mert egy jó pár embernek leírtam hogy mik történtek velem a volt pasijaim miatt.
2014. szept. 10. 12:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Helyet se szoktam leírni, vagy ha írok is akkor sem azt a megyét írom ahol lakom.
2014. szept. 10. 12:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak leírtam bizonyos felhasználóknak hogy mi történt a párkapcsolataimmal. Ezt részletesen leírtam viszonylag. De a nevemet és azt hogy hol lakom azt senkinek nem írtam le. De volt olyan akinek leírtam a valódi életkoromat, de azt hogy pontosan mikor és hol születtem azt nem.
2014. szept. 10. 12:28
 9/10 A kérdező kommentje:
Írjon már vki!
2014. szept. 10. 12:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,azon átsiklottam.Akkor meg ne aggódj!Amúgy meg lakunk vagy 10 millióan az országba.Mással is történhetnek olyan dolgok,amik veled is.
2014. szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!