Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy felhasználónévből nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felhasználónévből nem lehet kideríteni ki vagyok? Valami programmal ki lehet deríteni?

Figyelt kérdés
Írtam le részletesen olyan dolgokat hogy mik történtek velem a párkapcsolataimban. Nem írtam le hol lakom, mikor születtem, mi a nevem. Ha le is írtam hol lakom akkor is hamis megyét írtam le, tehát nem azt a megyét ahol valóban lakom.
2014. szept. 10. 13:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha olyanba futsz aki ismer, akkor könnyen rájöhet hogy te vagy az.
2014. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
IP cím alapján le lehet nyomozni, hogy honnan írtad a posztot, de ahhoz eléggé kell a technology, szóval amíg csajod vagy ismerőseid nem dolgoznak az NSA-nál, vagy CIA-naál, esetleg FBI-nál, addig nem valószinű. Felhasználó névből lehetetlenség visszafejteni, max ha feltörik a GYK adatbáziság és megkeresik username-hez tartozó email címes esetleg személyes adatokat, de azokat asszem GYK nem kéri regisztrációkor.
2014. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De ha nem futottam olyanba aki ismer?
2014. szept. 10. 13:49
 4/22 A kérdező kommentje:
Kamu email címmel regisztráltam ide. Vagy csak túl paranoiás vagyok?
2014. szept. 10. 13:50
 5/22 anonim ***** válasza:
igen,ne parázz.
2014. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Túl paranoiás vagy az biztos! Nyugi. Az NSA mindent tud, de tagadja, aki meg nem profi hacker az meg úgysem fogja megtudni ki vagy!
2014. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy az. Ha a kérdéseknél megjelenik a felhasználóneved, vagy más oldalakon is ugyanezt a nevet használod akkor bizony elég sok infót be lehet rólad gyűjteni, ami alapján azonosíthatnak.
2014. szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Amúgy mivel a routered dinamikus IP-t kap az ISP-től, elképzelhető, hogy olykor-olykor más IP-t kap, a logokat meg a szolgáltató nem adja ki boldog-boldogtalannak, hogy mikor hova milyen IP-t osztott ki, csak jó indokkal, pl. bírósági végzéssel beállító illetékes szerv kérésére adja ki.
2014. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én azt kérdem hogy egy sima mezei felhasználó kitudja deríteni ki vagyok?
2014. szept. 10. 13:56
 10/22 anonim ***** válasza:
Nyugi, az NSA ezt a kérdést is figyeli. Gyűjtik az infót az istenüknek, Lucifernek.
2014. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!