Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen olyan igényes társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen olyan igényes társkereső oldalak vannak ami leginkább egyetemistáknak és annak korosztályának szól?

Figyelt kérdés

2014. szept. 10. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
kocsma, disco? :D figyi egyetemistáknak alapból rakat esélyük van ismerkedni, egyetemi bulik, órák stb, ha ott nem találsz párt akkor nem bírnál egy kapcsolatot sem, csak nyiss több csaj iránt és majd belejössz :)
2014. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyetemi bulikra nem megyek, mert introvertált személyiség vagyok és hányok az olyan buliktól ahol hemzsegnek az értéktelen, vagy tudatlan emberek.


Az évfolyamomban pedig meg van talán fél jó nő.

2014. szept. 10. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindig buliztam egyetem mellett, 1 éve végeztem, most nyáron volt az esküvőm, persze a párom mellett már csak bárokba ültem be, mert elveszett a varázsa így a buliknak :) De egyébként nekem Ő az első kapcsolatom :) Nem volt soha egy éjszakás kalandom sem, persze ittam-ittam, de csak mértékkel, na meg imádtam a bulikat, ha akkor láttál volna, akkor azt mondtad volna, hogy egy utolsó ribi lehetek, mert végtelenül eltudtam magam engedni, bulikon soha nem pasiztam, csak kifárasztottam magam jókedvvel :D Most van munkám, férjem és boldog életem :) És nem vagyunk gazdagok, nem élősködök :)
2014. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Már ha érkezik olyan válasz ami válasz...
2014. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem értem mi bajotok van a bulizással! Rengeteg olyan lányt és srácot tudok, akik normálisak és sikeresek ma, de régebben buliztak és egyáltalán nem voltak soha parasztok és a "legalja"! Tisztességes, gerinccel rendelkező emberek lettek, akiknek van társuk, persze 1-2-nek nincs! Én nem értem miért kell rögtön lenézni azt, aki mer bulizni és kiengedni a gőzt!
2014. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most lehet h nem mondok újat de léteznek olyan emberek akik nem szeretnek bulizni. Legalábbis nem az a buli nekik amire te gondolsz konkrétan. Pl nekem ez a diszkó cucc nem jön be, (voltam többször régen) akkor most s**r ember vagyok? Lehet. Na de a lényeg az h te ezt tanácsolod h menjen diszkóba amikor világosan leírta h ő nem ilyen ember. Mond egy anoreksziásnak h egyen már szindróma.. érted. :D
2014. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy nem fogadom el az ő álláspontját, nekem is van és volt is olyan barátom, aki utált menni discoba és egyáltalán csak sétálni szeretett, de ilyen nagyon kevés volt, de jóban voltunk attól és soha nem erőltettem, nekem nem ez a problémám, hanem eleve lenézően ír azokról, akik mennek bulizni, számára az olyan emberek eléggé primitívek, ahogy fentebb is olvashatod! :)
2014. szept. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!