Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 év korkülönbség? 20L/35F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 év korkülönbség? 20L/35F

Figyelt kérdés

Szerintetek működhet egy olyan kapcsolat ahol a lány 20éves az udvarlója pedig 35?


Van itt olyan akinek a párja közt hasonló korkülönbség van?

jól működik?

Az utcán nem néznek meg az emberek titeket?



2014. szept. 11. 09:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem sok.

20 éves koromban is tapasztalatlanok voltak a "fiúk", 25 éves koromban is azok voltak, és 26-27 évesen is ledöbbentem, hogy 30 évesen is némelyik tapasztalatlan nagyon sok téren!

2014. szept. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
22%

Működhet, ha mindkét fél elégedett azzal, amit kap.


Jellemzően aki ennyivel fiatalabb csajt keres az nem egyenrangú társat keres családi élethez, hanem irányítható csinos csajt szórakozáshoz, akinek kedvességét anyagi gondoskodással is kompenzálja.


20-as éveim végén, 30-as éveim elején én sem sajnáltam fiatal egyszerűbb de csinos csajokra, velük való programokra sokat költeni, mivel minden pénz arra költöttek, hogy ápoltak, csinosak legyenek, ez nekem is jó volt, jól éreztem magam mellettük.


Korban hozzánk illő, kulturálisan és anyagi versenyképességben is hasonlóan versenyképes csaj sokkal akaratosabb, mellette nem úr a férfi, hanem beosztott. (Saját tapasztalat.)

2014. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Bírom ezeket a kérdéseket:) Miért lenne sok?? és kinek mi köze van hozzá? és pont itt teszel fel ilyen kérdést ahol a legtöbb válaszoló gyerek, vagy csak irigykedik, ez 2 emberre tartozik , ha az a 2 ember szereti egymást akkor a korkülönbség ,de még a távolság sem lehet akadály , meg azért az se mindegy milyen az a pasi? én is 35 éves vagyok viszont mások szerint 28 nak nézek ki,és nekem is csak fiatal barátnőim szoktak lenni, a volt barátnőm is 20 éves volt és nem érdekelt ki mit szól hozzá ,igaz rajtam tényleg nem látszik hogy annyival idősebb voltam a barátnőmnél:) tök felesleges ilyen kérdéseket feltenni főleg ezen az oldalon:D mindenki maga döntse el hogy mit szeretne, és jobb is egy 35 éves érett pasi mint egy 2x éves gyerek:D kevesebb az esély hogy meg fog csalni, mert 3éves pasi már kinőtt ebből a minden csajt meg akarok kapni korszakból.
2014. szept. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

16 évről nem tudok nyilatkozni, köztünk "csak" 14 van. De működik.

Hogy megnéznek-e az utcán? Kit érdekel? Neki akarok megfelelni, és nem más vadidegeneknek.

2014. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha te vagy a lány és 20 éves akkor mikor a férfi volt 20 te voltál 5 éves! :D Nagyon sok a korkülönbség!
2014. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ezt a hülye hasonlatot:D Mindenki volt 1x 5 éves, nem azzal kell foglalkozni, az lenne a gáz ha most lenne 5 éves és úgy hajtana rá egy felnőtt pasi:D
2014. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem befolyásol a negatív véleményetek,de attól még kíváncsi lehetek!!!! És érdekel ez a téma,ahogy látom sokatokat is!
2014. szept. 11. 10:32
 18/24 anonim ***** válasza:
te melyik fél vagy kérdező férfi vagy a nő?
2014. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
nő vagyok
2014. szept. 11. 14:11
 20/24 anonim ***** válasza:
nálunk működött...3 és fél évig :( .. 23/l
2014. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!