Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 14 éves lány akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 14 éves lány akibe szerelmes vagyok és meg egy jó ideje beszélgettünk telefonon is. Nemrég azt írta nekem hogy nem kéne többet beszélni kihúztam belőle mi a baja és ezt mondta. Lenn. Vajon most mit csináljak?

Figyelt kérdés

lenézem őt és többet érez irántam és nem veszem komolyan azt amit ír na hát erre bevallottam én is azén érzéseimet? 16vagyok


azt mondta folyton pityergett és rám gondolt

most kért egy hetet beszélgetés nélkül de félek hogy elveszítem


2014. szept. 11. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenek ezek a 14 évesek :D

Ha jól dönt lehet lesz esélyed még megdönteni...ha meg nem...találsz majd másikat :P

2014. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az ő helyében lennék, nekem is nehezemre esne elhinni, gogy bejövök egy 16 évesnek. Össze van zavarodva. Nyugi...Add a tudomására, higy te is szereted, és akkor minden jó lesz. :)
2014. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első kommentelő te se voltál szerelmes... olvassátok el a jegyzetet is mert ott a lényeg azért köszönöm a válaszokat de ez még nem sokat segített
2014. szept. 11. 16:37
 4/4 A kérdező kommentje:
tudtára adtam már amiatt kér szünetet
2014. szept. 11. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!