Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a barátom egyik lány barátnőjére?!

Figyelt kérdés
Sokat kattogok ezen. Az egész témán. Hogy vajon én nem tudom megnevettetni? Csak néha szokott velem de viszont vele szinte mindig és nem tudom ez valahogy olyan rossz. Mintha nem lennék elég neki. Először legjobb barátok voltunk..akkor kicsit más volt de mostanra már szinte eltűnt a humor. Persze hülyéskedünk de csak olyan nyálasan. És mikor mellettem ül és chatel vele kozben nevet az elég rosszul esik. Most féltékeny vagyok? Vagy túlzásba viszem?

2014. szept. 11. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
figyelj, biztos okkal van veled és nem azzal a csajjal. ne rágódj ezen
2014. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonlo helyzetben voltam. Véget vetettem a kapcsolatunknak és nagyon jol tettem!!!! Jobb igy, mintha jövöhéten közli, hogy összejött azzal a csajjal és dob!!! ;)
2014. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a nő többet jelent neki, mint te.
2014. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemnem Ő nem olyaan...komolyan gondolja velem.:s
2014. szept. 11. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
4 Ha ló nincs jó a szamár is:)
2014. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kérdezz rá finoman a dologra. pl indulhat ki abból, hogyha ír a csaj és ottvagy, megkérdezed a fiúdat, hogy mi ilyen vicces stb..és elkezded ebbe terelni a témát, hogy köztetek és közte meg a lány barátja között más a viszony ilyen téren. aztán addig csavarod a dolgokat, amíg nagyjából meg nem kapod a kérdésedre a választ.

persze lehetsz egyenes is vele, elmondod neki, amit leírtál itt, hogy régen ti is többet nevettetek és ugyanezt látod most a lány és közte. és jobban érzi-e magát vele bármilyen szempontból is, vagy ilyesmi. de itt kösd ki,hogy legyen őszinte, mert nem akarsz olyan kapcsolatban lenni, ahol esetleg már alakul valami közte és egy másik lány között, vagy érez-e bármit. esetleg mondd neki ehelyett azt, hogyha vele tényleg jobb, akkor ne veled legyen, mert így értelmetlen -ezt persze megértően add elő. azért mondom ezt, mivel így könnyebben kibújik a szög a zsákból. tehát ha akar a csajtól valamit és te megértően, racionálisan beszélsz vele erről és látja, hogy nem lenne hiszti, keresztbetevés, őrült -ex és még sorolhatnám, akkor kiböknék, hogy igen, érez a lány felé valamit. és többet jelent neki, mint te.

ha pedig nem így van, egyértelműen elutasítja ezt az ajánlatot. :)

ez az utolsó lenne a legtisztább módja, így tudnád legjobban az őszinteségre motiválni szerintem.

utána lehet kiakadni vagy ami jön, nem kell játszani a megértő csajt, elvégre fájhat neked nagyon, DE legalább keresheted tovább azt a fiút, akinek nem lesznek ilyen "lány barátai" vagy ha igen, te leszel a jobb neki minden körülmények között :)

2014. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!